سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
پس از تعریف مدیرفنی پرسپولیس از هافبک بایرن مونیخ صورت گرفت ؛ تقدیر کریمی از علی پروین: امیدوارم شما را سرافراز کنم علی کریمی هافبک ملی پوش ایرانی تیم فوتبال بایرن مونیخ ازعلی پروین سرمربی سابقش در تیم فوتبال پرسپولیس تقدیر...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تقدیر علی کریمی از علی پروین

پس از تعریف مدیرفنی پرسپولیس از هافبک بایرن مونیخ صورت گرفت ؛
تقدیر کریمی از علی پروین: امیدوارم شما را سرافراز کنم


علی کریمی هافبک ملی پوش ایرانی تیم فوتبال بایرن مونیخ ازعلی پروین سرمربی سابقش در تیم فوتبال پرسپولیس تقدیر کرد.

پس از درخشش علی کریمی در دومین بازی تیم بایرن مونیخ در بوندس لیگا و به ثمر رساندن اولین گل رسمی اش برای این تیم علی پروین مدیر فنی پرسپولیسو سرمربی سابق علی کریمی به تمجید از بازی وی پرداخت و گفت: کریمی ستاره بوندس لیگا می شود.

پس از این اظهار نظر علی کریمی نیز در سایت شخصی خود از پروین تقدیر کرده . در این مطلب آمده است : « درکنار تمامی واکنش ها و صحبت هایی که درمورد بازی درخشان علی کریمی دربرابر لورکوزن انجام گرفت، صحبت های علی پروین برای کریمی ارزش دیگری داشت. تعریف و تمجید های علی پروین – مربی سابق علی کریمی – او را به وجد آورده به گونه ای که نمی توانست خوشحالی خود را پنهان کند، مسأله ای که نشان دهنده اهمّیت بالای نظرعلی پروین درمورد شاگرد قدیمی خود می باشد.

علی کریمی ازدست اندرکاران سایت خود درخواست نمود تا با تشکر و سپاس مخصوص از استادش – علی پروین – به ایشان اطمینان خاطربدهد که با آمادگی و حضورشایسته درفوتبال آلمان استاد خودش را سرافرازخواهد نمود.

کریمی در این مورد گفت : لازم می دانم تا با قدرشناسی و تشکرازهمه مربیان سابق خود که برایم زحمت کشیده اند اعلام کنم که هرچه دارم و هرکه هستم، حاصل دسترنج همین مربیّان بزرگواراست.»

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین