سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ساخته علی‌محمد قاسمی به جشنواره بین المللی فیلم پوسان راه یافت.به گزارش خبرنگار هنری ایسنا ، در تعریف جشنواره پوسان، آن را پرانرژی‌ترین جشنواره‌ی سینمایی جهان ذكر می‌كنند و بی‌دلیل نیست كه تنها در طول نه سال، پوسان به مهمترین...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

”یادداشت بر روی زمین“ در پوسان


فیلم “یادداشت بر روی زمین” ساخته علی‌محمد قاسمی به جشنواره بین المللی فیلم پوسان راه یافت.به گزارش خبرنگار هنریایسنا، در تعریف جشنواره پوسان، آن را پرانرژی‌ترین جشنواره‌ی سینمایی جهان ذكر می‌كنند و بی‌دلیل نیست كه تنها در طول نه سال، پوسان به مهمترین جشنواره‌ی فیلم آسیا تبدیل شده است. سالن‌های مدرن و مجهز نمایش، تماشاگرانی كه هر فیلمی را ساكت و آرام تا پایان می‌بینند و یك گروه حرفه‌ای برنامه‌ریز و... پوسان را به جشنواره‌ای مهم در نقشه‌ی رویدادهای سینمایی دنیا تبدیل كرده است.

در جشنواره امسال در بخشی با عنوان اساتید سینمای ایران با نمایش فیلمهای كلوزاپ و گاو از عباس كیارستمی و داریوش مهرجویی تجلیل می شود. به گزارشایسنا در بخش دیگری با عنوان سه سینماگر برجسته ی آسیا از سهراب شهید ثالث و دو فیلمساز آسیایی دیگر تجلیل می شود.این جشنواره، در بخش ویژه دیگری فیلم های بعدی برندگان دوره های قبل این جشنواره به نمایش می گذارد. از سینمای ایران تا كنون تنها فیلم دانه های ریز برف، برنده جایزه اصلی این جشنواره است كه در این بخش، فیلم بعدی او، كناررودخانه به نمایش درمی آید.در سال 82 جایزه‌ی سینماگر سال آسیا نیز كه برای نخستین بار اعطا می‌شد، به محسن مخملباف تعلق گرفت و نفس عمیق ساخته‌ی پرویز شهبازی نیز جایزه فیپرشی را از این جشنواره در سالهای گذشته دریافت كرده است.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین