سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
با پایان یافتن مسابقات دوچرخه‌سواری جوانان جهان، ملی‌پوشان ایران شش سهمیه جهانی را كسب كردند. به گزارش (ایسنا)، آخرین مرحله‌ی مسابقات قهرمانی جهان به مسافت 120 كیلومتر در قسمت استقامت جاده با حضور بیش از 150 دوچرخه‌سوار در ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کسب شش سهمیه مسابقات جهانی دوچرخه سواری برای ایران


با پایان یافتن مسابقات دوچرخه‌سواری جوانان جهان، ملی‌پوشان ایران شش سهمیه جهانی را كسب كردند.

به گزارش (ایسنا)، آخرین مرحله‌ی مسابقات قهرمانی جهان به مسافت 120 كیلومتر در قسمت استقامت جاده با حضور بیش از 150 دوچرخه‌سوار در وین اتریش برگزار شد.

در این مرحله حسین ناطقی با حضور در گروه نخست در جای سی‌ام جهان ایستاد، فرشاد صالحیان در گروه دوم مكان 76 جهان را به خود اختصاص داد و میثم آملی نیز كه تعادل خود را از دست داده، به زمین خورد و به مسابقه ادامه نداد.

تیم ملی دوچرخه‌سواری جوانان ایران با قرار گرفتن بین 30 تیم برتر جهان شش سهمیه مسابقات قهرمانی بزرگسالان جهان در اسپانیا را كسب كرد.

قادر میزبانی، حسین عسگری، احد كاظمی، مهدی سهرابی، امیر زرگری، عباس سعیدی تنها در قسمت بزرگسالان و محمد رجبلو كه در كمپ فدراسیون جهانی در حال تمرین است و سید مصطفی سید رضایی در قسمت زیر 23 سال، دوچرخه‌سواران تیم ملی حاضر در مسابقات جهانی اسپانیا هستند.

ملی‌پوشان ایران در دو قسمت تایم تریل انفرادی و استقامت جاده شركت می‌كنند و در قسمت پیست هیچ نماینده‌ای وجود ندارد.

گفتنی است؛ مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی جوانان جهان از 17 تا 23 مرداد ماه در اتریش انجام شد و حسین ناطقی در میان سه نماینده‌ی كشورمان بهترین ركوردها را كسب كرد. وی با قرار گرفتن جز 20 دوچرخه‌سوار برتر جهان به كمپ فدراسیون جهانی برای تمرین دعوت شد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین