وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
از می شود" از بازگشت "کیتی هولمز" به این پروژه خبر دادند به گزارش خبرنگارسینمایی " مهر" چارلز روون ، یکی ازتهیه کننده های این فیلم اعلام کرد که بی تردید ازحضور" هولمز" درفیلم " بتمن دو" استفاده می کنند . این درحالیست که خبره...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تهیه کننده های قسمت دوم فیلم "بتمن آغاز می شود" از بازگشت "کیتی هولمز" به این پروژه خبر دادند


به گزارش خبرنگارسینمایی " مهر" چارلز روون ، یکی ازتهیه کننده های این فیلم اعلام کرد که بی تردید ازحضور" هولمز" درفیلم " بتمن دو" استفاده می کنند .

این درحالیست که خبرهای گذشته حاکی ازعدم رضایت تهیه کننده ها ازعملکرد هنرپیشه جوان فیلم " تکه های آوریل " بود وآنها تمایل داشتند که ازحضوریک هنرپیشه قدرتمند درنقش مقابل " کریستین بیل " استفاده کنند.

فیلم " بتمن آغازمی شود " که نام " کریستین نولان " را درمقام کارگردان داشت به یکی ازآثارپرفروش تابستان تبدیل شد . این اثرشرح حال " بروس وین " را روایت می کند که درپی قتل والدینش درصدد انتقام ازقاتل وی برآمده ودرلباس مرد خفاشی به مبارزه با بی عدالتی می پردازد.

ازدیگرهنرپیشگانی که حضورشان دراین فیلم قطعی شده می توان به " مایکل کین " و" کریستین بیل " اشاره کرد با این وجود هنوز " نولان " برای کارگردانی این پروژه اعلام آمادگی نکرده است.

مطالب مرتبط

هفتاد و هفتمین جشنواره بین‌المللی اسكار

چگونه بروس وین بتمن شد

اعلان جنگ اسپیلبرگ به دنیاها

مبارز شنل به دوش در نخستین روز اکران رکورد شکنی کرد

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین