سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رییس باشگاه كایزرسلاترن: با نكونام به توافق رسیده‌ایم سایت رسمی كنفدراسیون فوتبال آسیا مذاكرات مدیر عامل باشگاه كایزرسلاترن آلمان با جواد نكونام بازیكن ملی‌پوش ایرانی را تایید كرد. در خبر AFC آمده است:« جواد نكونام بازیكن می...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پاسخ منفی پاس به کایزرسلاترن

رییس باشگاه كایزرسلاترن: با نكونام به توافق رسیده‌ایم


سایت رسمی كنفدراسیون فوتبال آسیا مذاكرات مدیر عامل باشگاه كایزرسلاترن آلمان با جواد نكونام بازیكن ملی‌پوش ایرانی را تایید كرد.

در خبر AFC آمده است:« جواد نكونام بازیكن میانی تیم ملی ایران كه عضو تیم پاس تهران است قصد دارد كه به باشگاه دسته اولی كایزرسلاترن نقل مكان كند. اما تاكنون دو باشگاه (پاس و كایزرسلاترن) بر سر انتقال این بازیكن 24 ساله به توافق نرسیده‌اند.

رنه‌ یاگی، رییس باشگاه كایزرسلاترن در این باره، گفت: « نكونام تا سال 2006 با پاس قرار دارد و آنها هنوز پیشنهاد ما را نپذیرفته‌اند این در حالی است كه ما پس از مذاكره با نكونام با او به توافق رسیدیم.»

اگر این انتقال انجام شود نكونام به همبازی خود فریدون زندی می‌پیوندد.

در ادامه‌ی خبر كنفدراسیون فوتبال آسیا به جدایی خداداد عزیزی از تیم آدمیرا واكر نیز اشاره شده است.»

گفتنی است رییس باشگاه كایزرسلاترن و رییس پیشین آدیداس برای مذاكره با سران پاس برای انتقال جواد نكونام به تهران سفر كرده بود و روزنامه‌های آلمانی نوشتند پیشنهاد باشگاه آلمانی برای نكونام مناسب است. اما تاكنون، به بهانه‌ی‌ لیگ قهرمانان آسیا و البته شایعه‌ی تمایل سران پاس برای انتقال مرد میانی تیم ملی به باشگاه‌های تركیه، پاسخ منفی به لاترن داده شده است.

بازی كردن در بوندس‌لیگا با توجه به در پیش بودن جام جهانی در خاك آلمان برای بازیكنان ایرانی بهترین فرصت است. باید دید پاس چه تصمیمی در مورد نكونام می‌گیرد. آیا به عنوان بازیكن آزاد باشگاه را ترك می‌كند!

 گزارشی از وضعیت انتقال نکونام به کایزرسلاترن 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین