سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
راك قهرمان سابق كشتی كج جهان در یك فیلم جدید بازی می كند.راك كه از سوی برخی از منتقدان لقب قهرمان جدید اكشن سینما را گرفته است ، در فیلم «ضربه متقابل» (BLOW BACK) در نقش اصلی ظاهر می شود. وی در این فیلم با رایان رینولدز همب...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

كمدی اكشن تازه با حضور راك


قهرمان سابق كشتی كج جهان در یك فیلم جدید بازی می كند.راك كه از سوی برخی از منتقدان لقب قهرمان جدید اكشن سینما را گرفته است ، در فیلم «ضربه متقابل» (BLOW BACK) در نقش اصلی ظاهر می شود.

وی در این فیلم با رایان رینولدز همبازی است. فیلم حال و هوایی كمدی اكشن دارد و توسط كمپانی خانوادگی والت دیزنی تهیه و تولید می شود.

به نوشته سایت" فیلم استو "فیلمنامه فیلم را شلدون ترنر می نویسد كه مدتی قبل كار نگارش فیلمنامه نسخه دوباره سازی «طولانی ترین یارد» را انجام داد.این فیلم با بازی آدام سندلر از جمله فیلمهای صدمیلیون دلاری فصل گذشته بود.كمپانی دیزنی هنوز اطلاعاتی درباره قصه فیلم و نوع نقش راك و رینولدز به رسانه های گروهی ارائه نكرده است.از قرار معلوم این كمپانی قصد دارد فیلم خود را در سكوت كامل تهیه كند.راك هم اكنون مشغول بازی در فیلم «تقدیر شوم» برای كمپانی برادران وارنر است.

او كه با ایفای نقش كوتاهی در فیلم «مومیایی» استفن فریزر مورد توجه قرار گرفت ، براساس كاراكتر خود در این فیلم نقش اصلی درام اكشن «شاه عقرب» را بازی كرد. از وی به عنوان جانشین آرنولد شوارتزنگر اسم می برند.

منبع:جام جم آنلاین

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین