سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
هادی ساعی را به عنوان سفیر صلح و دوستی معرفی می‌‏كنیم "زین الدین زیدان" و" رونالدو" ستارگان فرانسوی و برزیلی باشگاه رئال مادرید اسپانیا به منظور افتتاح ورزشگاه فجر شهر بم به كشورمان سفر می‌‏كنند. "امیر حسین برمكی"، مسئول ام...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رونالدو و زیدان در تهران

هادی ساعی را به عنوان سفیر صلح و دوستی معرفی می‌‏كنیم


"زین الدین زیدان" و" رونالدو" ستارگان فرانسوی و برزیلی باشگاه رئال مادرید اسپانیا به منظور افتتاح ورزشگاه فجر شهر بم به كشورمان سفر می‌‏كنند.

"امیر حسین برمكی"، مسئول امور هماهنگی سازمان ملل متحد در تهران، در مراسم تجلیل از هادی ساعی ضمن اعلام این خبر تصریح كرد: با توجه به اقدامات خیر خواهانه هادی ساعی ما تصمیم گرفته‌‏ایم كه او را به عنوان سفیر صلح و دوستی سازمان ملل در ایران معرفی كنیم و در این خصوص اقدامات مقدماتی را انجام داده‌‏ایم.

وی افزود: انجام امور اداری این كار تا حدودی زمان می خواهد ولی از آن جا كه سازمان ملل روی ساعی نظر مساعدی دارد خیلی امیدوار هستیم كه این اتفاق به زودی رخ دهد، البته نباید فراموش كرد كه سفرای سازمان ملل در بخش‌‏های مختلف حتی می‌‏توانند توسط كوفی عنان به عنوان سفیر سازمان معرفی شوند.

برمكی ضمن ابراز خوشحالی از روی آوردن شركت‌‏های دولتی و خصوصی به انجام وظایف اجتماعی و فراهم شدن شریط فرهنگ سازی گفت ما در سازمان ملل كاری به نام شركت‌‏ها نداریم،بلكه وقتی می‌‏بینیم یك شركت از یك ورزشكار قهرمان تجلیل می‌‏كند از آنها حمایت خواهیم كرد.

مسئول امور هماهنگی دفتر سازمان ملل در تهران با اشاره به این موضوع كه ایران و جهان نباید حادثه دلخراش بم را فراموش كنند، گفت: ما در سازمان ملل اقدامات اولیه را برای سفر دو تن از سفرای صلح و دوستی و UNDP این سازمان به ایران را انجام داده‌‏ایم و قرار است تا زین الدین زیدان و رونالدو دو فوق ستاره فوتبال جهان را برای افتتاح ورزشگاه فجر بم به ایران بیاوریم، البته لازمه این كار این است كه حداقل زمین چمن این ورزشگاه آماده باشد، ما حتی مكاتبات اولیه را با باشگاه منچستر انجام داده‌‏ایم و فكر می‌‏كنم اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، این باشگاه كه با سازمان ملل همكاری خوبی دارد را برای انجام یك دیدار دوستانه به تهران یا بم بیاوریم.

برمكی زمان سفر زیدان و رونالدو را به ایران نیم فصل لیگ اسپانیا( لالیگا) اعلام كرد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین