سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دبیر جشنواره طلاب و مبلغین جوان گفت: با تشکیل کارگروه های تخصصی پژوهش، آموزش، تبلیغ و امور فرهنگی و مدیریت، ترکیب هیأت داوران این جشنوارة مشخص شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 

تشکیل کارگروه های تخصصی جشنواره طلاب و مبلغین جوان
طلاب ،جشنواره ،تخصصی ، مبلغین

دبیر جشنواره طلاب و مبلغین جوان گفت: با تشکیل کارگروه های تخصصی پژوهش، آموزش، تبلیغ و امور فرهنگی و مدیریت، ترکیب هیأت داوران این جشنوارة مشخص شد.  

به گزارش مرکزخبرحوزه، حجت الاسلام عباس ابراهیمی با اعلام این خبر،افزود: در کارگروه پژوهش دو کارشناس از معاونت پژوهش حوزه های علمیه و مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران حضور خواهند داشت.

دبیر جشنواره طلاب و مبلغین جوان خاطر نشان کرد:  همچنین در کارگروه های تبلیغ و امور فرهنگی وآموزش، کارشناسانی از معاونت های تبلیغ وآموزشهای کاربردی، تهذیب و آموزش حوزه های علمیه و مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران عضویت دارند.

حجت الاسلام ابراهیمی ادامه داد: در چهارمین کارگروه یعنی کارگروه مدیریت هم کارشناسانی از طرف معاونت های امور حوزه های علمیه، امور طلاب و دانش آموختگان حوزه و نیز معاونت پژوهش حوزه علمیه خواهران به داوری آثار خواهند پرداخت.

وی یادآور شد: در تمام کارگروه ها، دبیر جشنواره و یک کارشناس به نمایندگی از دفتر امور نخبگان حوزه حضور خواهند داشت.

دبیر جشنواره ملی طلاب و مبلغین جوان با اشاره به روند فعالیت های کارگروه ها، گفت: پس از تعیین طلاب برتر در کارگروه ها، پرونده هر یک از آنان به دفتر امور نخبگان حوزه ارسال می شود و این دفتر درراستای احراز شرایط عمومی طلاب، مراتب را از معاونت آمار و بررسی حوزه استعلام خواهد کرد.

براساس ستاد خبری جشنواره طلاب و مبلغین جوان ، وی اضافه کرد: پس از اعلام نظر معاونت آمار و بررسی حوزه، نتیجه کارشناسی کارگروه ها توسط هیأتی متشکل از معاون پژوهش حوزه های علمیه ، معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران، روسای کارگروه های تخصصی و دبیر جشنواره بررسی خواهد شد

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین