سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سرمربی تیم فوتبال استقلال که تیمش عصر چهارشنبه با تساوی برابر پیکان به عنوان سوم نهمین دوره رقابتهای لیگ برتر دست یافت در پایان این دیدار با بازیکنانش خداحافظی کرد .........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مرفاوی: نه سلطانم و نه ژنرال

صمد مرفاوی

در حالی که صمد مرفاوی روز 26 اردیبهشت ماه در دیدار با امیررضا واعظی آشتیانی قراردادش را برای یک فصل دیگر با تیم فوتبال استقلال تمدید کرده بود، پس از دیدار امروز برابر پیکان از بازیکنان تیمش خداحافظی کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از اعلام کناره گیری اش از این تیم گفت: نه سلطانم و نه ژنرال و نه امپراطور.

به گزارش مهر ، صمد مرفاوی که پس از تساوی تیمش برابر پیکان در رختکن از بازیکنان تیمش خداحافظی کرد، در گفتگو با خبرنگاران ضمن اشاره به این موضوع گفت: از ابتدای فصل خیلی ها به دنبال خراب کردن من بودند و از هیچ کوششی برای رسیدن به هدفشان دریغ نکردند.

وی ادامه داد: در این مدت بارها و بارها در ورزشگاهها به من توهین کردند در حالی که اجازه ندادم این فصل استقلال در آسیا تحقیر شود و به جمع 16 تیم برتر راه پیدا کردیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: من نه سلطانم، نه ژانرال و نه امپراطور، من صمد مرفاوی هستم بنده خدا. این القاب تنها برای خداست. حالا هم استعفا کردم و رفتم. مخالفانم خوشحال باشند که من از استقلال رفتم و آنها می توانند به خواسته هایشان برسند.

صمد مرفاوی و درخشان

مرفاوی سپس کمی تغییر موضع داد و ادامه داد: اگر مسئولان بخواهند دوباره مثل سربازی در خدمت تیم خواهم بود. طرفداران واقعی هچ وقت به تیم خود توهین نمی کنند و من هم همیشه برای آنها از جان می گذارم. ولی همانند بازیهای گذشته اجیرشده های آقایان در ورزشگاه حضور داشتند و هر چه لایق خودشان بود نثار من و تیمم کردند.

وی ادامه داد: من تلاش کردم استقلال در این فصل بهترین نتایج را کسب کند اما برخی چوب لای چرخ من گذاشتند وگرنه می‌توانستیم نتایج بهتر از این کسب کنیم. مشاوران فنی برخی آقایان پس از دیدار با الشباب شدیدترین انتقادات را علیه من مطرح کردند. آنها بروند از تیم خود انتقاد کنند.

مرفاوی ادامه داد: استقلال فصل گذشته در لیگ قهرمانان آسیا در گروه خود چهارم شد و با نتایجی افتضاح از آن مسابقات کنار رفت اما امسال خوشحالم که به جمع 16 تیم برتر آسیا صعود کرد. گرچه قهرمان نشدیم اما سطح استقلال را در فوتبال آسیا و رده بندی برترین تیم های دنیا افزایش دادیم.

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین