سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ستاره ای» حراج شد به گزارش سایت BBC ، شمشیر براقی كه لوك اسكای واكر در آن به مبارزه با شخصیت های منفی فیلم رفت ، به قیمت 200هزار دلار به فروش رفت.گری كورتز یكی از تهیه كنندگان دو قسمت اول و دوم فیلم ، فروشنده اشیاؤ و لوازم ای...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اشیاء فیلم «جنگهای ستاره ای» حراج شد


به گزارش سایت BBC ، شمشیر براقی كه لوك اسكای واكر در آن به مبارزه با شخصیت های منفی فیلم رفت ، به قیمت 200هزار دلار به فروش رفت.گری كورتز یكی از تهیه كنندگان دو قسمت اول و دوم فیلم ، فروشنده اشیاؤ و لوازم این اثر علمی تخیلی بود.

حراج در بورلی هیلز برپا شد و لوازمی مثل لباس فضایی بازیگران ، ماسك هایی كه چند شخصیت در فیلم به چهره زدند و وسایل جنگاوری در حراج به فروش رسیدند.كورتز حدود 400قطعه از لوازم و اشیاء فیلم را به محل حراج آورد كه به قیمت 2 میلیون دلار فروخته شدند.عمده خریداران دوستداران این مجموعه فیلم فضایی بودند كه از نقاط مختلف امریكا خود را به محل حراج رساندند.

در حراج بورلی هیلز همچنین بخشی از لوازم و اشیاء فیلمهای «ترمیناتور» آرنولد شوارتزنگر و مجموعه فیلم «ایندیانا جونز» هم به فروش رسید.لوازم «جنگهای ستاره ای» كه در حراج به فروش رفت ، مربوط به نسخه ای است كه سال 1977 ساخته و اكران شد.

مطالب مرتبط

معرفی برندگان و كاندیداهای هفتاد و پنجمین جشنواره اسكار

منبع :جام جم آنلاین

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین