سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
فدراسیون جهانی تكواندو WTF طی اقدامی بی سابقه برای نخستین بار به یكی از رجال سیاسی جهان دان 8 افتخاری اهدا كرد. به گزارش ایلنا، دكتر چوی رئیس این فدراسیون ضمن ارسال لوح تقدیری نفیس برای سید محمد خاتمی، رئیس جمهوری كشورمان، د...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اهدای دان8 فدراسیون جهانی تکواندو به آقای خاتمی


فدراسیون جهانی تكواندو WTF طی اقدامی بی سابقه برای نخستین بار به یكی از رجال سیاسی جهان دان 8 افتخاری اهدا كرد.

به گزارش ایلنا، دكتر چوی رئیس این فدراسیون ضمن ارسال لوح تقدیری نفیس برای سید محمد خاتمی، رئیس جمهوری كشورمان، دلیل این امر را سپاس از مردی عنوان كرد كه طی 8 سال دوران ریاست جمهوری خود همواره توجه ویژه ای به رشد و اعتلای ورزش و به خصوص رشد تكواندو داشته است.

این عنوان معمولا به افرادی كه عمر خود را وقف گسترش و توسعه تكواندو نموده اند تعلق می گیرد پیش از این بالاترین دانی كه از سوی فدراسیون جهانی به یكی از مردان برجسته سیاسی اهدا شد دان 5 بود، دان 8 بالاترین دان در تكواندو ایران است به واقع توجه فدراسیون جهانی تكواندو به بنیانگذار طرح گفت و گوی تمدن ها خود نشان از ارج نهادن این فدراسیون به زحمات سید محمد خاتمی و توجه ویژه به تكواندو ایران اسلامی است كه در سال های اخیر رشد قابل توجهی در عرصه های بین المللی داشته است.

گفتنی است در دوران 8 سال ریاست جمهوری خاتمی، تكواندو ایران علاوه بر كسب یك نشان طلا و یك مدال برنز در بازی های المپیك، برای نخستین بار موفق به كسب یك عنوان قهرمانی جهان در سال 2000 و 7 عنوان نایب قهرمانی جهان در سال های 97 ، 98 ، 99 ،2001 ،2002 ،2003 ،2005 شد.

پیش از دوران ریاست جمهوری خاتمی بهترین عنوان تكواندو ایران پنجمی بود كه در سال 1995 كسب شد.

قرار است طی مراسمی با حضور سید محمد پولادگر عضو هیات رئیسه و كمیته اجرایی فدراسیون جهانی به نمایندگی از WTF مربیان تیم ملی و قهرمانان و مدال آوران المپیكی تكواندو این لوح تقدیر در روزهای آتی به خاتمی تقدیم شود.

 دوران خاتمی ، بهترین روزهای ورزش 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین