وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ترکیب تیم ملی جودو برای حضور در بیست و چهارمین دوره رقابتهای قهرمانی جهان در مصر مشخص شد. رقابتهای انتخابی تیم ملی جودو در اوزان 60 و 90 کیلو گرم صبح امروز در سالن کبکانیان برگزار شد . در وزن 60 کیلوگرم وحید سرلک و مسعود حا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ترکیب تیم ملی ایران برای مسابقات جهانی


ترکیب تیم ملی جودو برای حضور در بیست و چهارمین دوره رقابتهای قهرمانی جهان در مصر مشخص شد.

رقابتهای انتخابی تیم ملی جودو در اوزان 60 و 90 کیلو گرم صبح امروز در سالن کبکانیان برگزار شد . در وزن 60 کیلوگرم وحید سرلک و مسعود حاجی آخوندزاده دو مدعی این وزن دوبار به مصاف هم رفتند که یک پیروزی و یک شکست سهم هرکدام بود . تکلیف نهایی نماینده این وزن برای حضور در رقابتهای جهانی مصر عصر امروز مشخص خواهد شد .

در وزن 90 کیلوگرم حسین قمی جدی ترین مدعی این وزن با باخت مقابل حامد علیزاده شانس حضور در رقابتهای جهانی را از دست داد تا علیزاده پیراهن تیم ملی را بر تن کند .

در سایر اوزان نیز آرش میراسماعیلی ، حامد ملک محمدی ، رضا چاه خندق ، عباس فلاح ، محمد رضا رودکی و سید محمود میران به عنوان اعضای تیم ملی برای حضور در رقابتهای جهانی مصر انتخاب شدند .

به گفته مربیان تیم ملی در صورتی که آسیب دیدگی حامد ملک محمدی بهبود پیدا نکند و حامد علیزاده نیز خود را به شرایط فنی مد نظر مربیان نرساند ، تیم ملی با ترکیب ناقص به رقابتهای جهانی مصر اعزام خواهد شد .

گفتنی است بیست و چهارمین دوره رقابتهای جهانی مصر طی روزهای 17 تا 21 شهریور ماه جاری در کشور مصر برگزار خواهد شد .

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین