سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مراسم اختتامیه بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران صبح امروز و با حضور رئیس جمهور، شخصیتهای سیاسی و فرهنگی و ناشران و نویسندگان در مصلای تهران برگزار می‌شود ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

امروز، پایان کار نمایشگاه کتاب

استقبال از غرفه تبیان در نمایشگاه کتاب

مراسم اختتامیه بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران صبح امروز و با حضور رئیس جمهور، شخصیتهای سیاسی و فرهنگی و ناشران و نویسندگان در مصلای تهران برگزار می‌شود.

در این مراسم علاوه بر محمود احمدی نژاد، سید محمد حسینی؛ وزیر  فرهنگ و ارشاد اسلامی،  محسن پرویز؛ معاون فرهنگی وزارت ارشاد، مدیران نمایشگاه کتاب، جمعی از مسئولان کشوری، ناشران و اهالی فرهنگ و حضور می‌یابند.

در مراسم اختتامیه نمایشگاه کتاب ناشران برگزیده سال و غرفه‌های برگزیده نمایشگاه لوح تقدیر خود را از رئیس جمهور دریافت می‌کنند.

از بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی كتاب، مقام معظم رهبری، رئیس دفتر مقام معظم رهبری، روسای قوای مجریه و قضاییه و معاون اول رئیس‌جمهور و جمعی دیگر از شخصیت‌های سیاسی و فرهنگی، بازدید كرده‌اند.

استقبال از غرفه تبیان در نمایشگاه کتاب استقبال از غرفه تبیان در نمایشگاه کتاب
به همین منظور، از تمامی همکاران گرامی و کاربران عزیزی که با حضور در نمایشگاه، رنگ و بو و رونق خاصی به غرفه تبیان بخشیده اند قدردانی نموده و تلاش شما یاوران همیشگی تبیان را ارج می نهیم.

گفتنی است، بیست‏ وسومین نمایشگاه بین‏المللی کتاب تهران تا ساعت 20 امروز  در مصلای امام‏خمینی(ره) برپاست.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین