تبیان، دستیار زندگی
چاپ نخست کتاب «حیات پاكان (داستان‌هایی از زندگی معصومان علیهم‌السلام)» اثر مهدی محدثی برای نوجوانان نوشته و از سوی موسسه بوستان كتاب منتشر و روانه بازار نشر شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

زندگاني چهارده معصوم(ع) در نگاه فريقين
زندگانی چهارده معصوم(ع) در نگاه فریقین

چاپ نخست کتاب «حيات پاكان (داستان‌هايي از زندگي معصومان عليهم‌السلام)» اثر مهدي محدثي براي نوجوانان نوشته و از سوي موسسه بوستان كتاب منتشر و روانه بازار نشر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، انسان موجودي است كه همواره براي زندگي نياز به الگو دارد. هر كسي از چيزي يا كسي الگو مي‌گيرد و آن را چون چراغي، فرا راه زندگي خود قرار مي‌دهد. نوجوانان و جوانان نيز از اين قاعده مستثنا نيستند؛ چه بسا انتخاب الگوي مثبت مي‌تواند آنان را به آينده‌اي روشن رهنمون سازد يا انتخاب الگويي نادرست و منفي، آنان را به ورطه هلاكت و تباهي بكشاند.

ناشر اين اثر درباره كتاب حاضر مي‌نويسد: «مهم‌ترين عامل سعادت‌مندي در مسير پرفراز و نشيب زندگي، شناخت "راه صحيح" است؛ و گام نهادن در بيراهه سبب گمراهي و تباهي است. اما شناخت "راه" از "بيراهه" چگونه ممكن است؟

گفتار و كردار پيشوايان معصوم ما، پرفروغ‌ترين چراغي است كه فرا راه انسان‌ها برافروخته شده و با پيروي از آنان، رسيدن به منزل مقصود حتمي است.

مجموعه "حيات پاكان" در بردارنده فرازهايي از سيره چهارده معصوم(ع) و به شكل داستان براي نوجوانان نوشته شده است.»

چاپ نخست کتاب «حيات پاكان (داستان‌هايي از زندگي معصومان عليهم‌السلام)» درشمارگان 1500 نسخه، 420 صفحه و بهای 82000 ریال راهی بازار نشر شد.