سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
انگار همین دیروز بود که لوکا بوناچیچ سرمربی کروات مس کرمان باخت تیمش مقابل الاهلی امارات را به گردن بازیکنانش انداخت و ........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مربیان ما الکی هستند

لوکا بوناچیچ

انگار همین دیروز بود كه لوكا بوناچیچ،سرمربى كروات مس كرمان باخت تیمش در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاهلى امارات را به گردن بازیكنانش انداخت و اعلام كرد برخى از آنها مشروبات الكلى استفاده كرده بودند و توان بازى نداشتند. البته لوكا پس از اینكه ادعایش حرف و حدیث هاى زیادى را به وجود آورد، عقب نشینى كرد و حرف هایش را پس گرفت.

علاوه بر اینها همه مى دانند این مربى خارجى از لحاظ اخلاقى خصوصیات عجیبى دارد و كمتر دیده شده با بازیكنان دچار مشكل نشود. آخرین مشاجره و درگیرى اش هم مربوط به مهدى رجب زاده بود كه در نهایت از مواضع خود عقب نشینى كرد و او را دوباره به تمرینات فراخواند یا درگیرى با على سامره كه مدت ها او را نیمكت نشین كرده بود و اجازه بازى نمى داد.

در اینكه مسى ها با لوكا حوادث زیادى را پشت سر گذاشته اند، شكى نیست ولى مهم پایان خوشى است كه ظاهراً طرفین به آن نخواهند رسید.

***

لوكا بوناچیچ گفت تحت هیچ شرایطى در مس نخواهد ماند و از این تیم جدا خواهد شد. برخى بازیكنان هم منتظر هستند اگر لوكا برود، با خوشحالى قراردادهایشان را تمدید كنند و اگر هم بماند، مس را ترك كنند. آنچه مسلم است آینده مس به تصمیمات لوكا بستگى دارد و همه منتظر پایان كار هستند.

مس کرمان

دروازه بان مس: مربیان ما الكلى هستند!

آریان حسن زاده دروازه بان تیم مس آخرین كسى است كه با مربیان كروات تیمش درگیرى فیزیكى پیدا كرد. او در این خصوص گفت: در حالى كه من در رختكن به تونى و بوناچیچ سلام كردم، مربى دروازه بانان تیم (تونى) گفت چون سلام نكردى، باید دور زمین بدوى.

من هم این كار را كردم ولى او در جمع بازیكنان گفت دوباره این كار را تكرار كن كه من هم عصبانى شدم و توپ رابه سمت

او شوت كردم كه ناگهان نزدیك آمد و با هم گلاویز شدیم و باعث شد تمرین تعطیل شود.

دروازه بان مس گفته باید سلامت روانى این مربیان را تست كرد. بوناچیچ هم با سامره، رجب زاده ، بیگدلى، سیفى و... درگیر شده. بیچاره رجب زاده كه از او  آرامتر در مس نداریم.

حسن زاده همچنین مى گوید: خود بوناچیچ و دستیارانش در امارات مشروب مى خوردند و سپس آن حرفها را علیه بازیكنان زدند در حالى كه خودشان الكل استفاده مى كردند، ضمن اینكه پس از درگیرى به لوكا گفتم چه اتفاقى افتاده ولى او گفت یك هفته صبر كنید تا همه چیز تمام شود.

به نظر مى رسد پایان كار لوكا و دستیارانش با مسى ها نزدیك شده است. بحث درگیرى مربیان و بازیكنان یك طرف اما بحث نسبت دادن مصرف مشروبات الكلى به طرفین، مسئله اى است كه مى تواند حواشى خاص خودش را به همراه داشته باشد.

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین