وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دومین نمایشگاه دستاوردهای ستاد همکاری‌های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش صبح امروز با حضور آیت الله مقتدایی در قم افتتاح شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

افتتاح نمایشگاه
افتتاح نمایشگاه

 دومین نمایشگاه دستاوردهای ستاد همکاری‌های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش صبح امروز با حضور آیت الله مقتدایی در قم افتتاح شد.

 در مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای ستاد همکاری‌های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش که صبح امروز با حضور آیت الله مقتدایی مدیر حوزه های علمیه و جمعی از دبیران کمیته های استانی این ستاد در مجتمع امام خمینی(ره) قم برگزار شد، کمیته ها و معاونت های مختلف ستاد همکاری‌های حوزه و آموزش و پرورش دستاوردهای خود را در قالب 80 غرفه در معرض دید علاقه مندان قرار دادند.

بر اساس این گزارش حجت الاسلام علی ذوعلم، مشاور وزیر و دبیر ستاد همکاری ها گزارشی از فعالیت های این ستاد ارائه کرد و گفت: این نمایشگاه با هدف ارائه ابتکارات و راهکارهایی که در جهت تقویت همکاری‌های دو طرف انجام می شود برپا شده است.

وی از حضور کمیته های ستادی، معاونت ها و سازمان‌های آموزش و پرورش و معاونت‌های حوزه‌ها و مراکز و نهادهای وابسته به حوزه علمیه در نمایشگاه خبر داد و گفت: این نمایشگاه یک نمایشگاه تخصصی و با هدف تبادل تجارب و تعامل مطلوب حوزه های علمیه و آموزش و پرورش برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: با عنایت مدیر حوزه های علمیه و وزیر آموزش و پرورش مقدمات لازم برای گسترش همکاری های این دو نهاد مهم فراهم شده است.

دبیر ستاد همکاری های آموزش و پرورش و حوزه های علمیه در ادامه از تدوین مجموعه راهبردها و برنامه های این ستاد در قالب 22 عنوان برنامه خبر داد و گفت: همه کمیته های ستادی و معاونت های مختلف وابسته باید برای اجرایی شدن این برنامه ها تلاش کنند.

در ادامه آیت الله مقتدایی نیز با تاکید بر ضرورت گسترش همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: حکومت ما اسلامی است و دست اندرکاران آموزش و پرورش نیز متعهد و انقلابی هستند و می‌توانند با برنامه ریزی مناسب از ظرفیت های بالقوه و بالفعل حوزه های علمیه در جهت رشد و تعالی دانش آموزان بهره بگیرند.

مدیر حوزه های علمیه گفت: ستاد همکاری های آموزش و پرورش و حوزه حلقه وصلی بین این دو نهاد است و دست اندرکاران این ستاد هر چه در راستای گسترش این جایگاه تلاش و برنامه ریزی کنند باز هم کم است.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین