تبیان، دستیار زندگی
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی گفت: اقدامات ناآگاهانه برخی از مداحان و ولایت‌مداران ظاهری در داخل کشور باعث تشدید ضربه به شیعه شده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برخی از ولایتمداران ظاهری به تشیع ضربه می‌زنند
ربانی

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی گفت: اقدامات ناآگاهانه برخی از مداحان و ولایت‌مداران ظاهری در داخل کشور باعث تشدید ضربه به شیعه شده است.

به گزارش مرکز خبر حوزه،حجت‌الاسلام والمسلمین ربانی در نشست مجمع عمومی طلاب استان کهگیلویه و بویر احمد در مدرسه عالی دارالشفاء قم، اظهارداشت:با توجه به اینکه ارزش هر انسان به فکر اوست وطلبگی نیز باجان و روح انسانها سرو کار دارد، بنابراین طلبگی ارزشمندترین شغل دنیا محسوب می‌شود و طلاب باید این فرصت را غنیمت  شمرده و نهایت بهره را از آن ببرند.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به رسالت خطیر طلاب و روحانیون در هدایت جامعه وگسترش معارف اسلامی و علوم اهل‌بیت(علیهم‌‌السلام)  افزود:امروز مکتب اهل‌بیت‌(علیهم‌‌السلام) بیش از هر زمانی مورد تهاجم قرار گرفته و وظفیه طلاب را در این برهه از زمان سنگین‌تر نموده است .

وی ادامه داد:گسترش معارف اهل‌بیت(علیهم ‌السلام) دربین مردم جهان باعث نگرانی استکبار و در راس آنها وهابیون شده، به طوری که از هر طریق ممکن به دنبال ضربه زدن به تشیع هستند و در این راستا نظام و مردم ایران در راس این حملات قرار دارند.

حجت‌الاسلام والمسلمین ربانی ابراز داشت: گسترش رادیوها و شبکه های تلویزیونی بیگانه ،سایت های اینترنتی ،انتشار کتب و ساخت فیلم های فراوان  به زبان فارسی علیه تشیّع گواه این مطلب بوده و این امر یک خطر بزرگ  به شمار می‌رود.

رییس دفتر تبلیغات اسلامی با انتقاد از کم کاری صدا وسیما؛ مطبوعات و برخی ارگان های دولتی  در زمینه فعالیت‌های  تبلیغی دینی گفت:امروز وظیفه سنگین هدایت و آگاهی بخشی به مردم، به خصوص جوانان در برابر توطئه‌های دشمنان، در مرحله اول به عهده طلاب و روحانیون است .

وی در پایان از طلاب خواست تا در فراگیری علوم دینی خود، همت مضاعف داشته باشند و با به روز کردن اطلاعات خود در امر تبلیغ ،براحتی  هر شبهه‌ای را پاسخ دهند.