تبیان، دستیار زندگی
پروین:انصاریان می‌تواند برود علی پروین مدیر فنی تیم فوتبال پیروزی پس از نشست دیروز هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: تیم فوتبال پیروزی از فردا با قدرت برای آمادگی جهت حضور در پنجمین دوره‌ی رقابت های لیگ برتر فعالیتش را شروع خو...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

استیلی سرمربی موقت ، احتمال آمدن پروین

پروین:انصاریان می‌تواند برود

علی پروین مدیر فنی تیم فوتبال پیروزی پس از نشست دیروز هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: تیم فوتبال پیروزی از فردا با قدرت برای آمادگی جهت حضور در پنجمین دوره‌ی رقابت های لیگ برتر فعالیتش را شروع خواهد كرد.

پروین در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار كرد: تمام برنامه‌های تیم فوتبال پیروزی مشخص و تدوین شده است . بازیكنانی را با مذاكرات مقدماتی جذب خواهیم كرد، در تلاشیم معدنچی و مومن‌زاده را تحت هر شرایطی به خدمت بگیریم. وی افزود: بازیكنانی نیز در لیست فروش باشگاه قرار گرفته‌اند. باشگاه نتوانسته است از نظر قرارداد سال آینده با این بازیكنان به توافق برسد و جدایی آنها از پرسپولیس قطعی است.

پروین، امامی‌فر، مهدوی و بهروز رهبری فرد را از جمله بازیكنانی دانست كه احتمال جدایی انها از پرسپولیس زیاد است.

وی افزود: با شرایط رهبری فرد شانس ماندن وی بیشتر از سایر بازیكنان است ولی هنوز بازیكنانی هستند كه احتمالا در لیست فروش قرار خواهند گرفت.

مدیر فنی تیم فوتبال پیروزی تاكید كرد: با تصمیماتی كه در جلسه هیات مدیره اتخاذ شد از همین امروز و با جدیت تمام به دنبال بازیكنان مورد نظر خواهیم بود تا بتوانیم تمرینات تیم را آغاز كنیم.

وی افزود: تیم فوتبال پیروزی طی هفته‌ی جاری تمریناتش را شروع خواهد كرد. پرسپولیس عقب نخواهد ماند. ما اگر شده با چهار الی پنج بازیكن هم تمرینات را آغاز خواهیم كرد تا تركیب تیم فوتبال پرسپولیس تكمیل شود.

پروین با بیان این كه زمان برای آمادگی حضور در پنجمین دوره‌ی رقابت‌های لیگ برتر كم است به ایسنا گفت: باشگاه به دنبال استخدام یك سرمربی خارجی بوده است ولی به دلیل محدودیت زمان سعی خواهیم كرد با رایزنی‌های انجام شده تا اوایل هفته‌ی آینده سرمربی جدید تیم فوتبال پیروزی را معرفی كنیم.

وی تاكید كرد: حمید استیلی از فردا به عنوان سرمربی موقت تیم فوتبال پیروزی عمل خواهد كرد تا شرایط تیم تكمیل شود.

پروین احتمال حضورش در راس كادر فنی به عنوان سرمربی را رد نكرد و خاطر نشان ساخت: اگر شرایط متناسب با برنامه‌های كاری باشد احتمال حضورم در راس كادر فنی به عنوان سرمربی وجود دارد.

وی مبنی بر این كه علی انصاریان اعلام كرده به دلیل مبهم بودن شرایط باشگاه خواهان جدایی از این تیم است گفت: انصاریان هر جا كه دلش بخواهد می‌تواند برود. پرسپولیس به هیچ بازیكنی وابسته نیست. ما به بازیكنانی نیاز داریم كه به پیراهن پرسپولیس عشق بورزند.

وی تاكید كرد: سعی خواهیم كرد در فصل آینده‌ی لیگ برتر به گونه‌ای عمل كنیم كه دل هواداران نسبت به خاطرات تلخ فصل گذشته شاد شود. ما تیم را به گونه‌ای خواهیم بست كه با تمام قدرت ضعف‌های فصل گذشته را جبران كنیم.

وی با تمجید از عملكرد هیات مدیره در خصوص پرداخت كلیه‌ی بدهی‌های بازیكنان در فصل گذشته اظهار كرد: هیچ مشكلی بین هیات مدیره و كادر فنی تیم فوتبال پیروزی وجود ندارد و تمام مدیران و اعضای كادر فنی به دنبال ایجاد شرایطی مثبت برای تیم فوتبال پیروزی هستند.

پروین در خصوص سفر احتمالی تیم پیروزی به كانادا نیز خاطر نشان كرد: مدیر عامل باشگاه قراردادی را با طرف‌های كانادایی امضا كرده است سعی خواهیم كرد اگر شرایط یاری كند این اردو را نیز برگزار كنیم.

گفتنی است نشست دیروز هیات مدیره باشگاه پیروزی با حضور خطیب، آشتیانی، زادمهر، كاشانی و علی پروین برگزار شد.

مهلت 10 روزه پروین به کاظمیان و جباری

استیلی: پروین مجبوری سوبل را تحمل کرد