تبیان، دستیار زندگی
توصیه همیشگی استاد شهید به خانواده و دوستان قرائت روزانه قرآن، نماز اول وقت و محاسبه شبانه روزی اعمال بود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شهید مطهری در کلام همسر

حاجیه خانم روحانی همسر استاد شهید مرتضی مطهری در دیدار مشاور رئیس سازمان و مدیر دفتر امور زنان رسانه ملی با وی كه هم زمان با سالروز شهادت آن استاد شهید انجام شد با اشاره به جایگاه و نقش صدا و سیما در معرفی علما و اندیشمندان به جامعه از توجه رسانه ی ملی به آثار و مبانی فكری استاد شهید مرتضی مطهری تشكر كرد.

شهید مطهری

همسر شهید مطهری گفت: توصیه همیشگی استاد شهید به خانواده و دوستان قرائت روزانه قرآن، نماز اول وقت و محاسبه شبانه روزی اعمال بود.

وی با اشاره به ابعاد مختلف شخصیت دینی و علمی استاد شهید مطهری و ویژگی های منحصر به فرد آثار وی، بر توجه بیش از پیش به اندیشه های این عالم فرهیخته و معرفی دقیق آنها به جویندگان علم و دانش در جامعه تأكید كرد.

همسر استاد شهید مطهری در این نشست با بیان خاطراتی از زندگی مشترک 26 ساله ی خود با آن شهید بزرگوار، توجه به معنویات، وضو و ذكر دائم و توجه خاص به همسر و فرزندان را از ویژگی‌های برجسته وی برشمرد و افزود: توصیه همیشگی استاد شهید به خانواده و دوستان قرائت روزانه قرآن، نماز اول وقت و محاسبه شبانه روزی اعمال بود.

توصیه همیشگی استاد شهید به خانواده و دوستان قرائت روزانه قرآن، نماز اول وقت و محاسبه شبانه روزی اعمال بود.

در این نشست كه جمعی از بانوان كارمند صدا و سیما نیز حضور داشتند، یكی از فرزندان استاد شهید به جامعیت علمی و فرهنگی آن عالم فرزانه اشاره كرد و گفت: فراتر از همه ویژگی‌های استاد «سرباز» بودن آن معلم شهید برای اسلام برجسته‌تر از سایر ویژگی‌های او است.

مشاور رئیس سازمان و مدیر امور بانوان صدا و سیما نیز در این دیدار با تشكر از همسر شهید مرتضی مطهری و ارائه گزارشی كوتاه از اقدامات رسانه ملی در ارتباط با آثار و افكار این شهید گرانقدر در قالب های گوناگون برنامه سازی دیدار با خانواده ی این عالم برجسته جهان اسلام و آشنایی با شیوه‌های زندگی معنوی آن شهید را درس آموز دانست و از همسر شهید مطهری به خاطر میزبانی اینگونه جلسات تشكر كرد.


برگرفته از خبرگزاری فارس

تنظیم برای تبیان :

بخش هنر مردان خدا - سیفی