تبیان، دستیار زندگی
دیروز پس از دو روز پرهیچان و رقابت نزدیک دانش آموزان منتخب رأس ساعت 17 در دو سالن شهید مطهری و فرهنگ فرهنگسرای خاوران با حضور بیش از 700 دانش آموز و 100 مربی آموزشی و مدعوین و اولیاء دانش آموزان برگزار شد...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اختتامیه پنجمین جشنواره پژوهش های دانش آموزی

پنجمین جشنواره پروژه های دانش آموزی

اختتامیه پنجمین جشنواره پژوهش های دانش آموزی برگزار شد.

اختتامیه پنجمین جشنواره پژوهش های دانش آموزی

دیروز پس از دو روز پرهیجان و رقابت نزدیک دانش آموزان منتخب رأس ساعت 17 در دو سالن شهید مطهری و فرهنگ فرهنگسرای خاوران با حضور بیش از 700 دانش آموز و 100 مربی آموزشی و مدعوین و اولیاء دانش آموزان برگزار شد.

جناب آقای دکتر طالب پور مدیر عامل موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان و جناب آقای نکویی نژاد عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی، جناب آقای سلیمانی شهردار ناحیه 2 منطقه 15 تهران در این مراسم حضور داشتند.

اختتامیه پنجمین جشنواره پژوهش های دانش آموزی

در این مراسم که با استقبال چشمگیر شرکت کنندگان حاضر در این جشنواره شور و هیجان خاصی گرفته بود ابتدا آقای امین الر عایا مدیر واحد آموزش موسسه تبیان به تشریح عملکرد و اهداف تبیان در حوزه پژوهش و تحقیق پرداختند.

سپس سرکار خانم فطیر  خورانی دبیر پنجمین جشنواره گزارش فعالیتها و اهداف این دوره را بررسی نمودند.

اختتامیه پنجمین جشنواره پژوهش های دانش آموزی

در ادامه ی برنامه ابتدا کلیه ی دانش آموزان شرکت کننده مورد تشویق و تقدیر قرار گرفته و سپس از کلیه ی مربیان و دانش پژوهان عزیز با اهدای تندیس، لوح و هدیه یادبود از این عزیزان تقدیر به عمل آمد.

نظر به برگزاری 10 مسابقه طی دو روز برگزاری و همچنین ارائه 80 سمینار علمی و بررسی نتایج برگه های نظرسنجی نهایتاً بیش از 30 گروه به عنوان برترین های این دوره معرفی گردید.

اختتامیه پنجمین جشنواره پژوهش های دانش آموزی

جالب است بدانید در این دوره بیش از 7 گروه شرکت کننده از بین منتخبین جشنواره های معتبر همچون خوارزمی حضور داشتند.

مهم است که بدانید این دوره با حمایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران – فرهنگسرای خاوران، سازمان پرورش استعدادهای درخشان (سمپاد)، معاونت فن آوری اطلاعات و ارتباطات آموزش و پرورش، و انتشارات فاطمی برگزار گردید. که انتشارات فاطمی به 150 نفر از برترین ها بن خرید کتاب هدیه نمود.

اختتامیه پنجمین جشنواره پژوهش های دانش آموزی

در اینجا باید از زحمات و  همکاری تمامی دوستان در فرهنگسرای خاوران، هیأت داوران، روابط عمومی تبیان و پشتیبانی تبیان و کلیه ی همکارانی که ما را در این راه یاری دادند صمیمانه تشکر و قدردانی کنیم.

برای مشاهده ی گالری تصاویر به این مجموعه ها (مجموعه ی اول ، مجموعه ی دوم ، مجموعه ی سوم)  مراجعه کنید. و یا اگر اطلاعاتی کامل تر از گزارش می خواهید اینجا کلیک کنید.

گروه مدرسه اینترنتی سایت تبیان - تنظیم: نسرین صادقی

گردآورنده: خانم فطیر و آقای سلطانی