وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
خداداد عزیزی گفت: ساده‌ترین گروه جام ملت‌های آسیا، گروه ایران است .........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

در ساده‌ترین گروه جام ملت‌هاییم

خداداد عزیزی

خداداد عزیزی گفت: ساده‌ترین گروه جام ملت‌های آسیا، گروه ایران است.

بازیكن اسبق تیم ملی فوتبال ایران در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص قرعه‌كشی جام ملت‌های آسیا،‌ حضور ایران در گروه چهارم این رقابت‌ها و هم گروهی با امارات، عراق و كره شمالی گفت: گروه ایران ساده‌ترین گروه مسابقات جام ملت‌های آسیاست و نسبت به گروه 2 كه گروه مرگ این رقابت‌ها محسوب می‌شود و ژاپن و عربستان در آن حضور دارند و یا گروه 3 كه استرالیا را دارد، گروه راحت‌تری است.

 

وی تصریح كرد: به اعتقاد من در مقابل كره شمالی و عراق كار سختی نخواهیم داشت و در مقابل امارات نیز مشكلی نداریم. عراق قدرت دوره قبل خود را ندارد و در دوره قبل هم اتفاقی به قهرمانی رسید چون اگر قدرتمند بود در مراحل مقدماتی این دوره، چیزی از خود به نمایش می‌گذاشت.

خداداد عزیزی

عزیزی ادامه داد: امیدوارم پس از صعود ایران به مرحله بعد، به گروه یك این مسابقات برخورد كنیم.

وی در پاسخ به این سوال كه آیا از صعود ایران به مرحله بعد مطمئن هستید، اظهار داشت: عرف این است كه به مرحله بعد صعود كنیم چون در گروه خوبی قرار داریم.

عزیزی در واكنش به صحبت‌های مدیر تیم‌های ملی امارات مبنی بر این كه ایران حریف قدرتمندی نیست كه جزو رقبای ما محسوب شود، بیان كرد: آن قدر بدبخت شده‌ایم و ضعیف كار كرده‌ایم كه اماراتی‌ها در مورد فوتبال ما این طور صحبت می‌كنند و به نظر من آنها می‌توانند این ادعا را داشته باشند چون در امارات كه به تساوی رسیدیم می‌توانستند پیروز شوند و به همین دلیل باید به آن‌ها ثابت كنیم كه اشتباه می‌كنند.

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین