سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ماهی‌ها عاشق می‌شوند و... آمار فروش فیلمهای ایرانی در تهران همزمان با تعطیلی مدرسه‌ها و گرمای بیش از اندازه هوا نشان از فروش متعادل سینمای ایران دارد. به گزارش ایسنا، «زن زیادی» (تهمینه میلانی) بعد از 36 روز نمایش در 17 سینم...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

زن زیادی، رستگاری در 8:20، ماهی‌ها عاشق می‌شوند و...


آمار فروش فیلمهای ایرانی در تهران همزمان با تعطیلی مدرسه‌ها و گرمای بیش از اندازه هوا نشان از فروش متعادل سینمای ایران دارد.

به گزارش ایسنا، «زن زیادی» (تهمینه میلانی) بعد از 36 روز نمایش در 17 سینما به فروشی برابر 215 میلیون تومان دست یافته است. «ماهی‌ها عاشق می‌شوند» به كارگردانی علی رفیعی است، كه در 7 سینما به نمایش در می‌آمده و بعد از 29روز به فروشی نزدیك به 90 میلیون تومان دست یافت.

فیلم «بازنده» با 192 میلیون تومان سینماهای نمایش دهنده خود را به فیلم «رستگاری در هشت و بیست دقیقه» (سیروس الوند) داد و این فیلم در سه روز نمایش 16میلیون تومان فروخت.

براساس همین گزارش «شارلاتان» (آرش معیریان) كه همچنان پرفروش‌ترین فیلم این دوره‌ است، بعد از 40 روز نمایش در 19 سینما 315 میلیون تومان فروش داشته است.

«هوانورد» (اسكورسیزی) بعد از 109 روز نمایش در یك سینما، 35میلیون فروش داشته است و «بیگانه» با 3 میلیون و 854هزار تومان در آخرین جایگاه جدول قرار می‌گیرد، این فیلم به مدت 47روز در یك سینما اكران شده است.

بر اساس همین گزارش، پرفروش‌ترین سینمای ممتاز «استقلال»، پرفروش‌ترین سینمای درجه یك و دو به ترتیب «سروش» و «میلاد» عنوان شده است.این فروش از سوی روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی و تا جمعه 24تیر ماه جمعه اعلام شده است.

 مطالب مر تبط

 پیشی گرفتن شارلاتان از دیگر رقیبان 

 ماهی ها عاشق می شوند 

  فیلم سینمایی هوانورد 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین