وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بلا مانع است
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حضور سرشناسها در تبلیغ کالاها بلامانع است
تبلیغ

ه منظور حمایت از تولیدات و خدمات داخلی و تشویق مخاطبان به استفاده از کالا و خدمات تولید داخل کشور، استفاده از تصاویر هندرمندان و ورزشکاران در تبلیغات کالا و محصولات ایرانی بلامانع است.

 

مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از بلامانع بودن حضور هنرمندان و ورزشکاران در تبلیغات کالا و محصولات ایرانی خبر داد.

علیرضا کریمی با اعلام این خبر افزود: به منظور حمایت از تولیدات و خدمات داخلی و تشویق مخاطبان به استفاده از کالا و خدمات تولید داخل کشور، استفاده از تصاویر هندرمندان و ورزشکاران در تبلیغات کالا و محصولات ایرانی بلامانع است.

موضوع تبلیغات کالا و خدمات خارجی از این قاعده مستثنی است و استفاده از تصاویر هنرمندان و ورزشکاران در این نوع تبلیغات به هیچ عنوان مجاز نمی باشد

وی خاطرنشان کرد: متولی رسمی و اصلی تبلیغات بازرگانی در کشور دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و شرکت های تبلیغاتی، نشریات و سایر رسانه های دارای تبلیغ باید فیلم یا طرح های تبلیغاتی تهیه شده در این مود را قبل از پخش و نمایش به این دفتر ارسال و موافقت این دفتر را کسب کنند.

مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان گفت: موضوع تبلیغات کالا و خدمات خارجی از این قاعده مستثنی است و استفاده از تصاویر هنرمندان و ورزشکاران در این نوع تبلیغات به هیچ عنوان مجاز نمی باشد.

منبع: تابناک

تنظیم برای تبیان: عطاالله باباپور

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین