سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
تیم ملى ایران روز سى تیر به انگلیس مى رود. كسانى كه دست و دلشان براى امنیت بازیكنان تیم ملى در مركز تمرینى«بیشام ابى» مى لرزد باید بدانند پلیس لندن براى برقرارى امنیت دست به كار شده. جمعه عصر در جلسه اى، پلیس لندن به مدیران ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

خوشامدگویی انگلیسی ها به تیم فوتبال ایران


تیم ملى ایران روز سى تیر به انگلیس مى رود. كسانى كه دست و دلشان براى امنیت بازیكنان تیم ملى در مركز تمرینى«بیشام ابى» مى لرزد باید بدانند پلیس لندن براى برقرارى امنیت دست به كار شده. جمعه عصر در جلسه اى، پلیس لندن به مدیران باشگاه میلوال و كوئینز پارك رنجرز قول داد كه امنیت را براى مسابقات دوستانه آنها با تیم ملى ایران به وجود بیاورد. در این بحث یك ساعته دلیلى براى تعطیلى این مسابقات دیده نشد.

فقط چند ساعت پس از این اتفاق سایت اختصاصى باشگاه كوئینز پارك رنجرز در صفحه اول خود خبر قطعى انجام بازى دوستانه با تیم ملى ایران را داد. این خبر با تیتر«خوش آمد به ایران» دل تمام ایرانیان مقیم بریتانیا را قرص مى كند. در این خبر آمده:«كمتر از چهار روز دیگر تیم ملى ایران به لندن سفر مى كند و«مارك دولین» مدیر باشگاه QPR به فكر میهمان نوازى از بازیكنان و تماشاگران ایرانى در ورزشگاه«لوفتوس رود» است. حریف رنجرز سومین تیمى است كه توانسته جایش را در جام جهانى سال آینده رزرو كند. این مسابقه ساعت 15 بیست و سوم جولاى انجام مى شود و از حالا تمام تماشاگران كوئینز پارك رنجرز خودشان را براى یك بعدازظهر رؤیایى آماده كرده اند. مارك دولین رییس QPR مى گوید:«تیم ملى ایران بازیكنان مشهورى دارد كه در این مسابقه مى توانند یك بازى رؤیایى را به نمایش بگذارند.

فروش بلیت ها به خوبى پیش مى رود و اتمسفر مردم روز به روز بهتر مى شود.» دولین هر پیشنهادى براى به تعویق افتادن مسابقه را رد مى كند و حتى اتفاقات اخیر در شهر لندن را یك بهانه خوب براى تیزهوشى پلیس مى داند. دولین مى گوید:«ما هیچ نگرانى بابت این مسابقه نداریم. مى خواهیم به تمام تماشاگران كه براى تماشاى این بازى به«لوفتوس رود» مى آیند خوش بگذرد. ورزش توانایى هاى شگفت انگیزى دارد. با ورزش مى توانیم مردم را كنار هم جمع كنیم و یك فرصت به وجود بیاوریم تا آنها لذت ببرند.»

با انتشار این خبر، میزان پیش فروش بلیت بازى ایران - كوئینز پارك رنجرز بیشتر شده. مانى جزمى خبرنگار فوتبال بى بى سى مى گوید:«مدیران QPR هنوز تعداد بلیت به فروش رفته را اعلام نكرده اند، اما این بازى را پرتماشاگرترین دیدار فصل پیش خود دانسته اند.» استادیوم اختصاصى QPR،«لوفتوس رود» نوزده هزار نفر ظرفیت دارد كه احتمالاً در بازى با ایران پر شود. قیمت بلیت این بازى براى صندلى هاى كنار زمین 20 پوند است اما بلیت صندلى هاى پشت دروازه را ارزان تر هم مى شود تهیه كرد. صندلى هاى پشت دروازه براى بزرگسالان 15 پوند، براى زیر 16 ساله ها 5 پوند و براى دانشجویان و افراد مسن 10 پوند است. QPR آخرین بار در سال 2000 در لیگ برتر انگلیس حضور داشت و از آن سال به بعد در لیگ دسته اول انگلیس بازى كرده. شاید به همین دلیل است كه خبر اولین بازى دوستانه ایران در انگلیس هنوز در رسانه هاى بریتانیا بازتابى نداشته. مانى جزمى مى گوید:«فعلاً همه سرگرم این هستند كه ببینند چه بازیكنى به چه تیمى مى رود. كمتر كسى روى این اخبار زوم مى كند. حتى دیروز با ایستگاه محلى رادیو لندن تماس گرفتم كه از انجام این مسابقه خبر نداشتند. با وجود این اگر تیم ملى به لندن بیاید حجم اخبار بیشتر مى شود.»

ایرانى هاى مقیم لندن در غرب و شمال این شهر زندگى مى كنند و به همین دلیل احتمالاً در بازى با QPR بیشترین تماشاگر ایرانى به ورزشگاه مى روند. ورزشگاه اختصاصى QPR در غرب شهر است و تا محل اقامت ایرانى ها فاصله اى ندارد. بر خلاف ورزشگاه میلوال كه در جنوب شرقى شهر است و دور از ایرانى ها.

 نصب پوستر تیم ملی ایران در انگلیس 

 برانکو: آزمایش ذخیره ها در انگلیس 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین