وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
متاسفم برای فدراسیون و برای کسانی که نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا را کشتند و حالا برای جنازه‌اش گریه می کنند. ما هم به جای جشن قهرمانی و صعود، یک مراسم سوگواری برگزار می کنیم
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

هیچ پودری فوتبال را پاک نمی کند

اصغر دلیلی

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان با انتقاد از فضای حاکم بر فوتبال کشور و اتفاقاتی که دست در دست هم داده اند تا برخی تیم ها عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهند گفت: فوتبال ایران را آنقدر ناپاکی گرفته است که به هیچ عنوان پاک شدنی نیست.

اصغر دلیلی در گفتگو با مهر، ضمن بیان مطلب فوق در مورد دیدار تیمش برابر گسترش فولاد تبریز گفت: در مورد اتفاقاتی که در آن مسابقه رخ داد تنها می گویم، متاسفم، متاسفم و متاسفم. متاسفم برای این فوتبال که با هیچ پودر لباسشویی پاک نمی شود و اینقدر آن را ناپاکی گرفته است که به هیچ عنوان پاک شدنی نیست.

وی افزود: متاسفم برای فدراسیون و برای کسانی که نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا را کشتند و حالا برای جنازه‌اش گریه می کنند. ما هم به جای جشن قهرمانی و صعود، یک مراسم سوگواری برگزار می کنیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان اضافه کرد: از کمیته داوران، سازمان لیگ و تمامی عزیزانی که زحمت کشیده و ذوب آهن را کشتند، خواهشمند است دعوت بنده را بپذیرند و در این مراسم شرکت کنید.

دلیلی همچنین خاطرنشان کرد: امیدوارم این صحبت‌های من، در قالب طنز برداشت نشود زیرا اینها غمنامه ای است که در فوتبال ما وجود دارد.

متاسفم برای فدراسیون و برای کسانی که نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا را کشتند و حالا برای جنازه‌اش گریه می کنند. ما هم به جای جشن قهرمانی و صعود، یک مراسم سوگواری برگزار می کنیم

ذوب آهن

وی تصریح کرد: به همه کسانی که می خواستند تیم‌های قهرمان خود را معرفی کنند، صمیمانه تبریک می گویم، ای کاش ما هم مبارزه نمی کردیم و راه را برای دوستان باز می گذاشتیم. ای کاش با گوش دادن به توصیه دوستان، دلمان به حال اعتبار جام حذفی نمی سوخت و تیم را به تبریز نمی فرستادم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان در پایان گفت: از همه هواداران دلسوز تیم فوتبال ذوب آهن و کارگران زحمتکش کارخانه ذوب آهن که چشم امیدشان به تیم بود، عذرخواهی می کنم.

تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با شکست 2 بر صفر برابر تیم گسترش فولاد تبریز در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام حذفی، از راهیابی به دیدار نهایی این جام باز مانند، مسابقه ای که در آن یک گل ذوب آهن آفساید اعلام شد.

تنظیم:سعید آقازاده

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین