وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان چهارشنبه شب در دیدار رفت از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه آلیانز آرنا میزبان المپیک لیون فرانسه بود که این دیدار در پایان با یک گل به سود بایرن مونیخ به پایان رسید .......
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شکست لیون با شلیک روبن

بایرن - لیون

تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان چهارشنبه شب در دیدار رفت از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه "آلیانز آرنا" میزبان المپیک لیون فرانسه بود که این دیدار در پایان با یک گل به سود بایرن مونیخ به پایان رسید.

تیم فوتبال بایرن مونیخ که در مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها موفق به حذف تیم قدرتمند منچستریونایتد شده بود و در رقابت‌های بوندس لیگا هم با هفت گل تیم هانوفر را درهم کوبیده بود در بهترین شرایط به مصاف لیون فرانسه رفت.

بایرن - لیون

تیم فوتبال بایرن مونیخ در حالی که به شدت بر روی دروازه لیون حمله می کرد با اخراج فرانک ریبری در دقیقه 37 ، شرایط دشواری را مقابل تیم سخت کوش لیون تجربه کرد.

تیم فوتبال بایرن مونیخ که در نیمه اول با تساوی بدون گل زمین مقابل لیون متوقف شده بود و مجبور بود با یک بازیکن کمتر نیمه دوم مسابقه را آغاز کند با یک تغییر پا به نیمه دوم این رقابت گذاشت.

10 دقیقه از نیمه دوم نگذشته بود که جرمی تولالان بازیکن ملی پوش لیون نیز با دومین خطای پیاپی از سوی داور با کارت زرد دوم و قرمز جریمه شد (دقیقه 54) تا همه چیز برای دو تیم برابر باشد.

در حالی که دو تیم با 10 بازیکن به رقابت حساس خود ادامه می دادند آرین روبن در دقیقه 69 باز هم با یک شوت دروازه لیون را گشود تا بایرن مونیخ با حفظ این نتیجه امیدوار به دیدار برگشت برود.

بایرن - لیون

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین