سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مركز اسناد انقلاب اسلامی، مجموعه‌ای از دل‌نوشته‌های حسین قدیانی را در قالب كتابی با عنوان نُه دَه منتشر و در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران رونمایی می‌كند. این مجموعه درباره حوادث پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری نوشته شده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رونمايي "نُه دَه"؛ دل‌نوشته‌هاي پس از حوادث انتخابات
حسین قدیانی

مركز اسناد انقلاب اسلامي، مجموعه‌اي از دل‌نوشته‌هاي حسين قدياني را در قالب كتابي با عنوان "نُه دَه" منتشر و در بيست و سومين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران رونمايي مي‌كند. اين مجموعه درباره حوادث پس از انتخابات دهم رياست جمهوري نوشته شده است.

حسين قدياني در گفت‌وگو با خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا) درباره اين اثر اظهار داشت: "نُه دَه"، بيش از 30 نوشته با موضوع حوادث پس از انتخابات دهم رياست جمهوري را شامل مي‌شود كه پس از برگزاري راهپيمايي نهم دي 1388 تاكنون نوشته‌ام.

وي ادامه داد: "من مستاجر نيستم، خانه‌ام بيت رهبري است"، "هميشه پاي يك ظن در ميان است" و "شط رنج"، عناوين برخي از نوشته‌هايند.

قدياني با اشاره به اين كه اغلب نوشته‌هاي اين مجموعه، پيش از اين در وبلاگ شخصي وي با عنوان "قطعه 26" و روزنامه وطن امروز منتشر شده‌اند، اظهار داشت: اكراه ندارم كه اين نوشته‌ها را سياسي بنامم، در حالي كه به گفته كارشناساني كه آن‌ها را مطالعه كرده‌اند، اين مطالب اگرچه سياسي‌اند،‌ اما بار ادبي دارند.

اين نويسنده جوان درباره قالب نگارشي كتاب "نُه دَه" گفت: مطالب اين مجموعه، در قالب دل‌نوشته و در خط مقدم اينترنت و فضاي پر التهاب و پرخطر سايبر خلق شده‌اند.

مركز اسناد انقلاب اسلامي اين اثر 250 صفحه‌اي را براي رونمايي و عرضه در بيست ‌و سومين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران آماده و منتشر مي‌كند.

بيست ‌و سومين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران از 15 تا 25 ارديبهشت ماه با حضور ناشران داخلي و خارجي در مصلاي بزرگ امام خميني(ره) تهران برگزار خواهد شد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین