وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: نباید خود را قهرمان بدانیم زیرا 3 فینال دیگر هم تا پایان لیگ پیش رو داریم ........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

قلعه نویی: هنوز قهرمان نیستیم

قلعه نویی سرمربی سپاهان

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: نباید خود را قهرمان بدانیم زیرا 3 فینال دیگر هم تا پایان لیگ پیش رو داریم.

امیر قلعه نویی پس از پیروزی تیمش برابر راه آهن شهرری در جمع خبرنگاران ضمن بیان مطلب فوق گفت: تیم ما هنوز قهرمانی نشده است زیرا تا پایان لیگ 3 فینال دیگر پیش رو داریم. البته بازیکنانم تا فردا خوشحالی می کنند و از آن به بعد برای موفقیت در دیدار با ابومسلم تمرینات خود را بصورت جدی پیگیری می کنیم.

 

وی در خصوص روند این بازی اظهار داشت: شروع خوبی نداشتیم ولی با گذشت زمان بازیکنانم آرام آرام توانستند روند حرکتی بازی را در اختیار گرفته و علاوه بر به ثمر رساندن 2 گل، موقعیت‌های مناسب دیگری را هم برای باز کردن دروازه راه آهن از دست دادند. فکر می کنم بار روانی و فشاری که در بازی با تیم‌های پاختاکور و الشباب به بازیکنان ما وارد شد، باعث کند بودن آنها در ابتدای مسابقه بود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با تشکر از حمایت رسانه‌های اصفهانی از این تیم خصوصا در زمانی که این تیم شرایط خوبی در لیگ ایران و لیگ قهرمانان آسیا نداشت، در مورد بازی دفاعی تیمش در اواخر این دیدار افزود: طبیعی است پس از به ثمر رساندن 2 گل و استفاده تیم راه آهن از 4 مهاجم، بازیکنان تیم ما تا حدودی عقب نشینی کنند. ضمن اینکه نباید از قدرت تاکتیکی تیم راه آهن هم در دقایقی از مسابقه به راحتی گذشت.

وی با بیان اینکه بازیکنان تیمش در شرایطی که راه آهنی‌ها بازی هجومی را در دستور کار خود داشتند، فضاهای مناسبی را برای رسیدن به گل‌های بیشتر در اختیار داشتند، تاکید کرد: به نظر می رسید بازیکنان ما در دقایق پایانی بازی حرص و انگیزه لازم برای گلزنی در این دقایق را نداشتند و به راحتی توپ را به بازیکنان راه آهن می سپرند.

امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان

قلعه نویی ادامه داد: آنها در دقایق پایانی تنها مالکیت توپ را در اختیار داشتند اما موقعیت گل بدست نیاوردند زیرا دفاع لایه لایه ما به خوبی مقابل حملات تیم راه آهن ایستادگی کرد.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان تیمش پس از 11 ماه پر نوسان در مسابقات لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، دچار فرسودگی شده اند، افزود: از همه می خواهم تیم سپاهان را دعا کرده تا با پیروزی برابر تیم العین در امارات، نماینده خوبی برای فوتبال ایران و اصفهان در آسیا باشیم.

سرمربی تیم سپاهان در مورد انتقاد همتایش در تیم راه آهن که اشتباهات داوری را عامل ناکامی تیمش دانست، تاکید کرد: کارشناسان باید در مورد پنالتی ما اظهار نظر کنند اما من دیدم بازیکنان آنها با دست توره را شارژ کرد. ضمن اینکه قبل از خطایی که آنها معتقدند در محوطه جریمه ما باید پنالتی اعلام می شد، ما می توانستیم توسط توره و عمادرضا به گل برسیم که این اتفاق نیفتاد.

وی با اشاره به اینکه تیم سپاهان با اهداف پلکانی مسابقات را پیگیری کرده و تا به اینجا به اهدافش دست یافته است، اظهار داشت: ما جام حذفی را جدی نگرفتیم تا در روزهای پایانی لیگ و مسابقات حساس آسیایی، به دلیل مصدومیت و خستگی بازیکنان خود، فرصت موفقیت در این دو جام را از دست ندهیم. اولویت اول ما موفقیت در لیگ و پس از آن لیگ قهرمانان آسیا بود که تا به امروز به هدف‌های خود بسیار نزدیک شده ایم.

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین