سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیر عامل باشگاه استقلال در میان اعتراضات اعضای هیات مدیره مبنی بر عدم تشكیل جلسه‌ برای بررسی استعفای وی همچنان بر ادامه‌ی فعالیت خود در این باشگاه تاكید می‌كند. به گزارش ایسنا، حسین قریب مدیر عامل باشگاه استقلال در تاریخ چه...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بازخوانی خبر ابقای مدیرعامل استقلال


مدیر عامل باشگاه استقلال در میان اعتراضات اعضای هیات مدیره مبنی بر عدم تشكیل جلسه‌ برای بررسی استعفای وی همچنان بر ادامه‌ی فعالیت خود در این باشگاه تاكید می‌كند.

به گزارش ایسنا، حسین قریب مدیر عامل باشگاه استقلال در تاریخ چهارم تیرماه امسال و طی نامه ای خطاب به رییس هیات مدیره‌ی باشگاه استقلال و با گلایه از شرایط مدیریتی این باشگاه و تغییرات انجام شده در هیات مدیره، استعفای خود را به دكتر ایروانی رییس هیات مدیره تسلیم كرد.

در این راستا مجمع عمومی باشگاه استقلال به ریاست مهندس مهرعلیزاده در پایان هفته‌ی گذشته تشكیل شد و به دلیل عدم حضور رییس هیات مدیره هیچ گونه تصمیمی در خصوص استعفای مدیر عامل اتخاذ نشد و به گفته‌ی تاجرنیا مقرر شد كه بیست و چهار ساعت پس از نشست مجمع، اعضای هیات مدیره‌ی باشگاه در نشست جداگانه‌ای نسبت به معرفی سرپرست یا مدیرعامل جدید باشگاه اقدام كنند اما به دلیل عدم حضور دكتر ایروانی این جلسه برگزار نشد.

دكتر ایروانی رییس هیات مدیره‌ی باشگاه استقلال كه ظاهرا با استعفای دكتر قریب مخالف بود از همان ابتدا خواستار بازگشت مجدد وی به راس مدیریت باشگاه بود. اما شرایط پیچیده‌ی مدیریتی و تفكرات متفاوت اعضای هیات مدیره مانع دستیابی به یك تصمیم واحد در این خصوص شد تا این كه دكتر ایروانی در تماسی با دكتر قریب از وی خواست كه با بازگشت به باشگاه استقلال فعالیت اجرایی باشگاه را از سر بگیرد و به عنوان مدیر عامل مشغول فعالیت شود.

خبرنگار ورزشی ایسنا كه از طریق مشاور مطبوعاتی قریب از روند اجرایی شدن این تصمیم كه با نظر رییس هیات مدیره صورت گرفته بود مطلع شد، با تایید دكتر قریب و مشاور مطبوعاتی‌اش خبری مبنی بر ابقا قریب در پست مدیر عاملی باشگاه ارسال كرد كه علیرغم تایید كتبی و تلفنی خبر مذكور از سوی این دو نفر تنها چند دقیقه پس از مخالفت چهار تن از اعضای هیات مدیره با انتشار این خبر مدیر عامل باشگاه استقلال موضع متفاوتی نسبت به این خبر اتخاذ كرد به گونه‌ای كه در گفت‌وگویی رسمی با ایسنا منكر ابقای خود از سوی اعضای هیات مدیره شد.

دكتر تاجرنیا عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در گفتگو با ایسنا تاكید كرد كه هیچ جلسه‌ای مبنی بر بررسی استعفای قریب تشكیل نشده است و ابقا وی از سوی رییس هیات مدیره باشگاه نمی‌تواند نظر كلیه‌ی اعضای هیات مدیره باشد.

قریب مدیر عامل باشگاه استقلال نیز پس از ارسال مصاحبه‌ی دكتر تاجرنیا و در واكنش به این مصاحبه با نادیده گرفتن كلیه‌ی گفت‌وگوهای خود با خبرنگار ایسنا از ابقا خود در پست مدیر عاملی باشگاه در حالی اظهار بی‌اطلاعی كرد كه به نظر می‌رسد جریان موافق با حضور دكتر قریب در باشگاه استقلال برای پیشگیری از هر گونه واكنش احتمالی سازمان تربیت بدنی، با بازگشت مجدد قریب خواستار حفظ شرایط كنونی باشگاه به نفع خود بوده است.

متن كامل خبر ابقای مدیرعامل باشگاه استقلال و گفت‌وگوهای ایسنا با دكتر قریب و دكتر تاجرنیا عضو هیات مدیره‌ی باشگاه استقلال در ذیل می‌آید:

با تصمیم هیات مدیره‌ی باشگاه استقلال؛

حسین قریب در سمت خود ابقا شد

«هیات مدیره‌ی باشگاه استقلال تهران صبح دیروز، دكتر حسین قریب را در سمت مدیر عامل باشگاه استقلال ابقا كرد.

به گزارش ایسنا، حسین قریب مدیر عامل مستعفی باشگاه استقلال تهران كه به دنبال تغییرات مدیریتی در هیات مدیره‌ی این باشگاه رسما استعفانامه‌ی خود را به رییس هیات مدیره‌ی باشگاه ارایه كرده بود صبح دیروز و به دنبال مذاكرات خود با دكتر ایروانی مجددا به عنوان مدیر عامل باشگاه استقلال فعالیتش را آغاز كرد.

همچنین دكتر ایروانی و آقامحمدی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال هماهنگی‌های لازم را برای ادامه‌ی فعالیت قریب با سازمان تربیت بدنی انجام خواهند داد.

قریب پس از یك هفته دوری از استقلال صبح دیروز در اولین اقدام مدیریتی خود چك نهایی خرید ساختمان باشگاه استقلال را پرداخت كرد تا با كمك پانصد میلیون تومانی فدراسیون فوتبال ساختمان جدید این باشگاه خریداری شود. همچنین مدیر عامل باشگاه استقلال در نشستی با علیرضا نیكبخت واحدی قسط سوم این بازیكن را نیز پرداخت كرد تا تكلیف وی در استقلال مشخص شود.

تاجرنیا: جلسه‌ای نداشته‌ایم

«عضو هیات مدیره‌ی باشگاه استقلال از شنیدن خبر بازگشت مجدد قریب اظهار تعجب كرد و اظهار داشت: هیچ گونه تصمیمی از طرف هیات مدیره مبنی بر عدم پذیرش استعفای قریب گرفته نشده است.

علی تاجرنیا در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: در نشست اعضای هیات مدیره باشگاه با رییس سازمان تربیت بدنی و به دلیل عدم حضور رییس هیات مدیره، مقرر شد بیست و چهار ساعت پس از این نشست، هیات مدیره‌ی باشگاه در جلسه‌ای جداگانه جهت تعیین سرپرست و یا مدیر عامل باشگاه تشكیل جلسه دهد كه متاسفانه تاكنون این نشست برگزار نشده است.

وی افزود: تا امروز هیچ جلسه‌ای برای قبول یا عدم قبول استعفای قریب كه از اختیارات اعضای هیات مدیره است برگزار نشده است كه منجر به بازگشت یا عدم بازگشت قریب شود.

تاجرنیا تاكید كرد: كلیه‌ی اعضای هیات مدیره دارای حقوق برابر و یكسانی هستند و هر تصمیمی كه گرفته شود باید به تصویب كلیه‌ی اعضا برسد.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تهران خاطر نشان كرد: تا كنون هیچ خبری كتبی یا شفاهی مبنی بر امتنا دكتر قریب از استعفا خود به هیچ یك از اعضای هیات مدیره اعم از میرولد، آقامحمدی، فتح الله زاده و تاجرنیا نرسیده است.

وی خاطر نشان كرد: به دلیل شرایط سر در گم مدیریتی باشگاه پیشنهاد تشكیل جلسه ظرف دو روز آینده را مطرح خواهیم كرد تا بحران‌های كنونی استقلال با تصمیمات كلیه‌ی اعضای هیات مدیره حل و فصل شود. »

قریب: با نظر مستقیم و اصرار دكتر ایروانی فعالیتم را در باشگاه ادامه می‌دهم .

«مدیر عامل باشگاه استقلال كه ظاهرا با اصرار و تاكیدات رییس هیات مدیره‌ی این باشگاه مجددا فعالیتش را به عنوان مدیر در باشگاه استقلال از سر گرفته است به خبرنگار ایسنا گفت: برای عدم توقف فعالیت‌های باشگاه امور را پیگیری می‌كنم ولی هنوز هیات مدیره تصمیمی در خصوص استعفا نگرفته است.

قریب كه عصر دیروز در گفت‌وگوی تلفنی با خبرنگار ایسنا از ابقای خود خبر می‌داد، گویا پس از انعكاس این خبر و مخالفت چهار تن از اعضای هیات مدیره با ابقای وی در صورت تشكیل نشدن نشست هیات مدیره، گفت كه هنوز هیات مدیره تصمیمی در خصوص استعفا نگرفته است!!

وی افزود: دكتر ایروانی رییس هیات مدیره‌ی باشگاه استقلال طی هفته‌ی گذشته با مذاكرات تلفنی انجام شده با من، پیگیری روند اجرایی باشگاه را خواستار شد و بر این اساس برای این كه كارهای باشگاه متوقف نشود تصمیم به ادامه‌ی فعالیت گرفتم.

قریب خاطر نشان كرد: هیات مدیره‌ی باشگاه استقلال هنوز در خصوص پذیرش یا عدم پذیرش استعفای من تشكیل جلسه‌ نداده است و پیگیری كارها تا به امروز با اصرار رییس هیات مدیره‌ی باشگاه صورت گرفته است.»

 مدیرعامل مستعفی استقلال ماندنی شد 

 مدیرعامل جدید استقلال کیست؟ 

 مدیرعامل استقلال تهران استعفا داد 

 میرولد ، تازه ترین گزینه مدیرعاملی استقلال 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین