سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دبیر انجمن نویسندگان كودك و نوجوان از نقد و بررسی داستان فانتزی «ارواح مقدس: باد بر آتش» در این انجمن خبر داد. نشست بررسی این داستان عصر فردا(سه‌شنبه 31 فروردین) برگزار می‌شود.\ شهرام اقبال‌زاده با
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بررسی یك داستان فانتزی در انجمن نویسندگان كودك

دبیر انجمن نویسندگان كودك و نوجوان از نقد و بررسی داستان فانتزی «ارواح مقدس: باد بر آتش» در این انجمن خبر داد. نشست بررسی این داستان عصر فردا(سه‌شنبه 31 فروردین) برگزار می‌شود.

شهرام اقبال‌زاده با بیان اینكه این نشست در ادامه نشست‌های مشترك كارگروه علمی ـ تخیلی انجمن نویسندگان كودك و نوجوان و آكادمی فانتزی برگزار می‌شود، به خبرنگار خبرگزاری كتاب ایران(ایبنا)، گفت: این دومین نشست این كارگروه در سال جاری است.

به گفته اقبال‌زاده، داستان «ارواح مقدس: باد بر آتش» نوشته محمود افشاری است و در این نشست پس از خواندن این داستان درباره آن بحث و گفت‌وگو می‌شود.

به‌طور معمول فانتزی‌نویسانی چون ناصر بلیغ، محمد قصاع، مهرداد تویسرکانی و كاترینا ورزی در نشست‌های كارگروه علمی ـ تخیلی انجمن نویسندگان كودك و نوجوان حضور می‌یابند.

اقبال‌زاده با اشاره به اینکه تعداد اعضای کارگروه فانتزی و علمی تخیلی این انجمن افزایش یافته است، گفت: با همکاری ایجاد شده میان آکادمی فانتزی و انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، کیفیت نشست‌های کارگروه نیز بالا رفته است.

به گفته وی، آکادمی فانتزی را گروهی از جوانان علاقه‌مند به ادبیات فانتزی تشکیل می‌دهند که دستاورد‌های خود را روی پایگاه‌های اینترنتی منتشر می‌کنند.

نشست بررسی داستان «ارواح مقدس: باد بر آتش» فردا(سه‌شنبه 31 فروردین) ساعت 17 تا 19 در  محل انجمن نویسندگان كودك و نوجوان برگزار می‌شود.

انجمن نویسندگان کودک و نوجوان در خیابان سمیه، بین مفتح و فرصت، بن‌بست پروانه، شماره ۴۶ قرار دارد و شركت در نشست‌های این انجمن برای عموم آزاد است.

کتاب

 

به نقل از خبر گزاری کتاب_ایبناکودک و نوجوان

گروه کودک و نوجوان سایت تبیان

 

مشاوره
مشاوره
اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین