تبیان، دستیار زندگی
پتامبر چگونه است حادثه یازدهم سپتامبر تبدیل به یك موضوع سینمایی می شود.حدود 4 سال بعد از نابودی دو برج سازمان تجارت جهانی ، اولیور استون فیلمساز جنجالی عالم سینما فیلمی در این رابطه می سازد.قصه فیلم او درباره دو افسر پلیس اس...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

روایت سینما از حادثه یازده سپتامبر چگونه است


حادثه یازدهم سپتامبر تبدیل به یك موضوع سینمایی می شود.حدود 4 سال بعد از نابودی دو برج سازمان تجارت جهانی ، اولیور استون فیلمساز جنجالی عالم سینما فیلمی در این رابطه می سازد.قصه فیلم او درباره دو افسر پلیس است كه در جریان این حادثه در دام می افتند.

نیكلاس كیج كه چند سال قبل برای «ترك لاس وگاس» اسكار بهترین بازیگر مرد را گرفت ، نقش اصلی این فیلم را كه هنوز نامی برایش انتخاب نشده است بازی می كند.

او در فیلم در نقش افسری به نام جان مك لاگلین ظاهر می شود. او و همكاراش ویلیام جیمنو در جریان عملیات نجات در یك محل كوچك به دام افتادند.

كمپانی پارامونت این فیلم را تهیه و تولید می كند.استون می گوید تمام تلاش خود را به خرج می دهد تا این قصه را به زبانی سینمایی تعریف كند.هنوز زمانی برای شروع فیلمبرداری فیلم اعلام نشده است.

استون قبل از این فیلمهای «جی.اف.كی» ، «جوخه نظامی» ، «وال استریت» ، «نیكسن» و «متولد چهارم ژولای» را كارگردانی كرده است.

سال قبل درام تاریخی او به نام «اسكندر» (با بازی كالین فارل) در نمایش عمومی با شكست سخت تجاری روبه رو شد.

منبع:جام جم آنلاین