وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در تشریح آخرین تصمیمات برای کنکور سال 1390 از بررسی تأثیر دروس سال چهارم دبیرستان در کنکور 90 در جلسه کارگروه ماده 4 قانون حذف کنکور خبر داد و گفت: جلسه این کارگروه هفته جاری به ریاست وزیر علوم برگزار ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بررسی تأثیر دروس سال چهارم دبیرستان در کنکور 90آرشیو شد

کنکور

سرورالدین خبر داد:

جام جم آنلاین: رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در تشریح آخرین تصمیمات برای کنکور سال 1390 از بررسی تأثیر دروس سال چهارم دبیرستان در کنکور 90 در جلسه کارگروه ماده 4 قانون حذف کنکور خبر داد و گفت: جلسه این کارگروه هفته جاری به ریاست وزیر علوم برگزار می شود.

 

محمدحسین سرورالدین در گفتگو با مهر افزود: در جلسه کارگروه ماده 4 قانون حذف کنکور که هفته جاری به ریاست وزیر علوم برگزار می شود برای کنکور 90 تصمیماتی اتخاذ می شود.

 

وی اظهار داشت: در حال حاضر برای کنکور 89 تنها نمرات سوم متوسطه را ملاک قرار می دهیم اما با توجه به حذف پیش دانشگاهی باید مشخص شود برای کنکور سال 90 دروس سال چهارم دبیرستان ( پیش دانشگاهی ) نیز جزء سوابق تحصیلی محسوب می شود یا خیر.

 

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان این که جلسات کارگروه ماده 4 قانون حذف کنکور باید برای حذف کنکور بسترسازی کند و شیوه جایگزین را کنکور را برای پذیرش دانشجو تعیین کند ، گفت: از این رو در هفته جاری برخی از برنامه ها برای کنکور سال 90 مشخص می شود.

 

سرورالدین در پاسخ به یکسان سازی دروس عملی و تأثیر آن ها در کنکور نیز گفت: سوابق تحصیلی باید به درستی تعریف شود و به صورت دروسی باشد که بتوان آن ها را در یک زمان واحد و به صورت سراسری برای همه انجام داد لذا برای نحوه تأثیر دروس عملی در کنکور نیز باید برنامه مشخصی تصویب شود.

 

جام جم آن لاین

گروه مدرسه اینترنتی سایت تبیان - تنظیم : نسرین صادقی

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین