سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
موسسه انتشاراتی اسراء در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی كتاب ایران با ارایه 120 عنوان كتاب و 89 لوح فشرده آثار با تخفیفی حدود 20 در صد از مجموعه آثار این مرجع دینی شركت می‌كند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

     89 لوح فشرده از آثار آیت‌ا... آملی

 آیت‌الله جوادی آملی

موسسه انتشاراتی اسراء : كه در حوزه نشر آثار و اندیشه‌های دینی، فلسفی، تفسیری و فقهی آیت‌الله جوادی آملی فعالیت دارد، در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی كتاب ایران با ارایه 120 عنوان كتاب و 89 لوح فشرده از مجموعه آثار این مرجع دینی شركت می‌كند.

 حمید بابایی، معاون انتشارات اسراء، در گفت‌وگو با خبرگزاری كتاب ایران(ایبنا)، اظهار داشت: در غرفه این مركز نشر، برنامه‌های ویژه‌ای به اجرا درخواهند آمد كه از آن میان می‌توان به حضور استادانی از این موسسه اشاره كرد كه از شاگردان آیت‌الله جوادی آملی به شمار می‌آیند و به پرسش‌های مخاطبان پاسخ می‌گویند.

در غرفه این مركز نشر، برنامه‌های ویژه‌ای به اجرا درخواهند آمد كه از آن میان می‌توان به حضور استادانی از این موسسه اشاره كرد كه از شاگردان آیت‌الله جوادی آملی به شمار می‌آیند و به پرسش‌های مخاطبان پاسخ می‌گویند.

وی درباره این برنامه پرسش و پاسخ تخصصی گفت: حجت‌الاسلام مصطفی‌پور، استاد فلسفه، حجت‌الاسلام صفایی در موضوع عترت كه یكی از مباحث تالیفات آیت‌الله جوادی آملی است و حجت‌الاسلام علی اسلامی درباره تفسیر تسنیم، به  پاسخ‌گویی به سوالات می‌پردازند.

بابایی با بیان این كه در نمایشگاه بیست و سوم 10 عنوان از آثار این موسسه در شمار كتاب‌های چاپ نخست‌اند كه در فاصله میان دو نمایشگاه‌ به چاپ رسیده‌اند، عنوان داشت: در این دوره نیز مانند گذشته، مجموعه آثار با تخفیفی حدود 20 در صد ارایه خواهند شد.

معاون انتشارات اسراء همچنین عضوگیری مخاطبان این موسسه در سامانه پیام‌ كوتاه اسراء را از دیگر برنامه‌هایی برشمرد كه در این دوره توجه ویژه‌ای به آن می‌شود و گفت: این طرح در دوره قبل مراحل مقدماتی خود را پشت سر نهاد. در این دوره می‌كوشیم با تدابیر كامل‌تری بر تعداد 5000 عضوی كه در نمایشگاه قبلی به این مجموعه پیوسته‌اند، بیفزاییم.

در نمایشگاه بیست و سوم 10 عنوان از آثار این موسسه در شمار كتاب‌های چاپ نخست‌اند كه در فاصله میان دو نمایشگاه‌ به چاپ رسیده‌اند،  در این دوره نیز مانند گذشته، مجموعه آثار با تخفیفی حدود 20 در صد ارایه خواهند شد.

وی با اشاره به این كه «همچنان با اعضای قبلی این سامانه در ارتباطیم» توضیح داد: در این ارتباط می‌كوشیم مخاطبان را با آخرین تلاش‌ها و مكتوبات موسسه آشنا سازیم و با ارایه توضیحاتی درباره آثار آیت‌الله جوادی آملی، فضایی را برای پاسخگویی به سوالات آنها فراهم كنیم.

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران با حضور ناشران داخلی و خارجی از 15 تا 25 اردیبهشت‌ ماه در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

تهیه و تنظیم برای تبیان:نرگس امیرسرداری

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین