سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بانوان مربی آموزش مربیگری پایه و تیمداری دیدند ماریا گالاس مربی برزیلی فوتسال بانوان از روز چهارشنبه گذشته وارد کشور شده و هم اکنون درحال تدریس یک دوره کلاس مربیگری برای مربیان زن ایرانی است. این مربی برزیلی به مدت چهارماه ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آغاز کار مربی برزیلی در ایران

بانوان مربی آموزش مربیگری پایه و تیمداری دیدند


ماریا گالاس مربی برزیلی فوتسال بانوان از روز چهارشنبه گذشته وارد کشور شده و هم اکنون درحال تدریس یک دوره کلاس مربیگری برای مربیان زن ایرانی است.

این مربی برزیلی به مدت چهارماه وبه منظور هدایت تیم ملی فوتسال بانوان ایران جهت شرکت در چهارمین دوره بازیهای بانوان کشورهای اسلامی به ایران سفرکرده است.

بنابراین گزارش این مربی کار خود را با برگزاری یک دوره کلاس مربیگری با حضور 26 نماینده از سراسرکشورکرده که هم اکنون این دوره در مجموعه ورزشی ازادی درحال برگزاری وتا 12 تیرماه ادامه می یابد.

دراین دوره نمایندگانی ازآذربایجان شرقی وغربی،‏ اردبیل، قم، گرمسار، کرمانشاه وتهران شرکت دارند، ازجمله مباحثی که تاکنون دراین کلاس مطرح شده درخصوص کوچینگ پایه وتیمداری فاکتورهای تیمداری قبل ودرحین مسابقه است. ماریا گالاس برزیلی قرار است از17 تیرماه هدایت تیم ملی فوتسال را برعهده گیرد.

خدیجه سپنجی نائب رئیس فدراسیون فوتبال دراین خصوص به خبرنگار" مهر" گفت: این مربی تمامی برنامه های تیم را قبول کرده وقرار است اردوها به شکل مستمروبا تطیلات یک روزه تا مهرماه زمان اغازبازیهای کشورهای اسلامی ادامه یابد. درطی این مدت وی ازاستان اصفهان وجزیره خارک دیدن می کند.

گفتنی است: تاکنون کشورهای عراق، آذربایجان، قرقیزستان، ازبکستان، سوریه وقطرآمادگی قطعی خود را جهت حضوردربازیها اعلام کرده اند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین