تبیان، دستیار زندگی
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: پس از روشن شدن سرنوشت استعفای قریب در مورد ماندن یا رفتن خود از استقلال تصمیم خواهم گرفت. امیر قلعه‌نوعی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار كرد: تا این لحظه هنوز وضعیت استعفای قریب و پذیرش نتیجه‌...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آ یا قلعه نوعی از استقلال می رود؟


سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: پس از روشن شدن سرنوشت استعفای قریب در مورد ماندن یا رفتن خود از استقلال تصمیم خواهم گرفت.

امیر قلعه‌نوعی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار كرد: تا این لحظه هنوز وضعیت استعفای قریب و پذیرش نتیجه‌ی هیات مدیره مشخص نیست. به همین دلیل من نیز تا كنون تصمیمی برای ماندن یا جدایی از استقلال نگرفته‌ام و پس از روشن شدن نظر هیات مدیره تصمیم خود را خواهم گرفت. البته شكی نیست كه تا آن روز با تمام وجود در اختیار استقلال هستم. قرار بود كه روز شنبه برنامه‌ام را برای فصل بعد به قریب بدهم. اما با توجه به وضعیت نامشخص مدیریت باشگاه تا روز تصمیم هیات مدیره صبر می‌كنم.

وی درباره‌ی احتمال قبول پیشنهاد تیم‌های دیگر لیگ گفت: از یكی دو تیم دیگر لیگ پیشنهاد دارم اما همانطور كه گفتم پاسخ من به پس از تصمیم هیات مدیره موكول شد.

قلعه‌نوعی درباره‌ی وضعیت تیم استقلال خاطر نشان كرد: تمرینات خود را برای انجام دیدار دوستانه برابر سائوپائولو دنبال می‌كنیم و به احتمال فراوان روز پنجشنبه دیداری تداركاتی با این تیم برزیلی برگزار خواهیم كرد.

گفته می‌شود، تیم فوتبال سپاهان اصفهان یكی از تیم‌هایی است كه سخت به دنبال جذب امیر قلعه‌نوعی است و با توجه به تغییرات مدیریتی در تیم استقلال باید دید كه طی چند روز آینده چه تغییراتی در كادر فنی ایجاد می‌شود و آیا قلعه نوعی به پیشنهاد سپاهان كه اكنون استانكو را دیگر سرمربی خود نمی‌بیند چه پاسخی خواهد داد؟

 قلعه نوعی به ولز می رود 

 شرط قلعه نوعی برای استقلالی ها