سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
فقر از نوع زشت و زننده‌
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فقر از نوع زشت و زننده‌

آلبوم تصاویر سریال دارا و ندار، دهنمکی

اعتراض و انتقاد به سریال‌های نوروز 89 ادامه دارد.

سریال‌های نوروزی فقر را به شکل زشت و زننده‌ای نشان می‌دهند .

 منتقد سینما و تلویزیون سریال‌هایی را که از تلویزیون پخش می‌شود مناسب نوروز ندانست و گفت: این مجموعه‌ها فقر را به شکل زشت و زننده‌ای نشان می‌دهند. شاهرخ دولکو با اشاره به اینکه چرا نویسندگان و کارگردانان تلویزیونی اصرار دارند که این همه فقر را به شکل زشت و چندش آوری نشان دهند اظهار داشت: آیا برای خنداندن مردم مجاز هستیم دست به هر عملی بزنیم و آیا این تصاویری زشت از جامعه ایران نیست.

وی در ادامه افزود: در صحنه هایی از سه سریال مطرح تلویزیونی که این شب ها از سیما پخش می شود، می بینیم که یک بازیگر پای خود را در دستشویی خانه شسته و بعد بلافاصله با همان دست صورت خود را شسته و سپس با یک حوله صورت خود را خشک می کند. در صحنه دیگری نیز همه اعضای خانواده روی زمین نشستند و از غذای یکدیگر می خورند و یا با لباس های کثیف و موهای شانه نزده هستند.

این منتقد سینما و تلویزیون یادآور شد: ترجیح می دهم این سریال ها را نبینم و تحمل نکنم هرچند کارگردان ها فکر می کنند که این تصاویر خنده دار است در حالی بسیار زشت و زننده هستند.

نوروز امسال، سریال های "چاردیواری" به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری هر شب ساعت 22 و 15 دقیقه از شبکه اول، "زن بابا" به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهران مهام و ایرج محمدی ساعت 23 و "همسفران باد" به کارگردانی شهرام باباپور ساعت 13 و 30 دقیقه از شبکه سه و "محله تهرونی ها" به تهیه کنندگی و کارگردانی سهیل موفق و "دارا و ندار" به کارگردانی مسعود ده نمکی و تهیه کنندگی سیدامیر پروین حسینی ساعت 21 و 30 دقیقه از شبکه پنج پخش می شود.

 

منبع : ایرنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین