تبیان، دستیار زندگی
گفته شده به دلیل صحبت مسئولان حراست سازمان صدا و سیما با تهیه‌کنندگان «قهوه تلخ»، این سریال به دلیل برخی مسائل روی آنتن نخواهد رفت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سریال مهران مدیری توقیف شد

مهران مدیری

سریال «قهوه تلخ» به کارگردانی مهران مدیری پخش نخواهد شد. گفته شده به دلیل صحبت مسئولان حراست سازمان صدا و سیما با تهیه‌کنندگان «قهوه تلخ»، این سریال به دلیل برخی مسائل روی آنتن نخواهد رفت.

هاشم رضایت، قائم‌مقام مدیر شبکه سه، زمان پخش مجموعه «قهوه تلخ» مهران مدیری را پس از ماه محرم اعلام کرده بود.

در این سریال، «مهران مدیری» و «سیامك انصاری»، بازیگر شخصیت‌های اصلی «قهوه تلخ» بودند و داستان این سریال با بازی سیامك انصاری آغاز می‌شد. او در آغاز داستان كه در دنیای امروز می‌گذرد، یك فنجان قهوه تلخ می‌خورد و با خوردن آن به تاریخ سفر می‌كند. او در طول زمان به مورخی تبدیل می‌شود كه در مرور خاطرات تاریخی خود، هر بار دچار مسائلی می‌شود كه این مسائل داستان‌های سریال را رقم می‌زند.

در مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» كه به تهیه‌كنندگی «مجید گلیان» و «حمید گلیان» ساخته شده است، بازیگرانی نظیر سیامك انصاری، علی لك‌پوریان، آرام جعفری، سحر زكریا، الیكا عبدالرزاقی، سحر جعفری جوزانی، هادی كاظمی، نادر سلیمانی، بیژن بنفشه‌خواه، یوسف صیادی، فلامك جنیدی، سعید پیردوست و ... ایفای نقش ‌کرده‌اند.

داستان‌های مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» توسط امیر مهدی ژوله و خشایار الوند نوشته شده است

آخرین خبرلطفا توجه کنید!

سریال جدید «مهران مدیری» توقیف نشده است و مهران مدیری هم اکنون مشغول تجارت به سبک یونانی شده .

خبرگزاری فارس: تصویربرداری سریال «قهوه تلخ» به كارگردانی «مهران مدیری» ادامه دارد و هیچ توقیفی در مورد این سریال صورت نگرفته است.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، علی رغم شایعات منتشر شده مبنی بر توقیف سریال «قهوه تلخ» به كارگردانی «مهران مدیری» از سوی حراست صداوسیما، تصویربرداری سریال در لوكیشن اصلی آن واقع در خیابان بوسنی و هرزگوین ادامه دارد و «مهران مدیری» كه پیش از این در نقش گیو پسر پادشاه داستان وارد قصه این سریال شده بود، نقش خود را تغییر داد.

بنابراین گزارش، نقش جدیدی كه مدیری برای خود انتخاب كرده، یك تاجر یونانی است. پس از حضور این تاجر در قصر پادشاه با نقش آفرینی محمدرضا هدایتی، دختر پادشاه عاشق او می‌شود و همین اتفاق ماجراهای داستان را رقم می‌زند.

در حال حاضر بازیگرانی نظیر رضا نیك‌خواه، رضا فیض نوروزی، محمدرضا هدایتی، الیكا عبدالرزاقی و آرام جعفری جلوی دوربین مدیری هستند.

«قهوه تلخ» بناست در 50 قسمت ساخته شود و لوكیشن‌های این سریال یك كاخ و یك بازار است كه از مضمونی تاریخی برخوردار است و داستان‌های آن در یك كاخ می‌گذرد.

داستان‌های مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» توسط امیر مهدی ژوله و خشایار الوند نوشته شده است


تهیه و تنظیم گروه هنر تبیان