تبیان، دستیار زندگی
پزشك سابق هافبك انگلیسی میلان از دوره نقاهت 3 تا 4 ماهه دیوید بكام خبر داد .........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

وداع احتمالی بکام با جام جهانی

دیوید بکام

پزشك سابق هافبك انگلیسی میلان از دوره نقاهت 3 تا 4 ماهه دیوید بكام خبر داد.

به گزارش فارس و به نقل از اكسپرس، دكتر ساكری اروا گفت:‌ اگر مصدومیت دیوید بكام جدی باشد و همانگونه كه مطلع شدم تاندون پای وی دچار پارگی شده باشد، وی به 3 تا 4 ماه دوره نقاهت نیاز دارد.

این پزشك متخصص كه در گذشته در تیم مجرب پزشكی بر امور مربوط به هافبك 34 ساله انگلیس نظارت كرده، افزود: چنین مصدومیتی به طور تقریبی برای بازیكنی مثل بكام، سه ماه دوری از میادین را به همراه خواهد داشت. البته برای دسترسی به بالاترین حد از توان جهت دویدن و جهش روی پا، او یك ماه بیشتر از این حد فرصت برای سپری كردن دوره نقاهت نیاز خواهد داشت.

دیوید بکام

با این اظهارات شائبه وداع تلخ بازیكن انگلیسی با حضور در رقابت‌های جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی كه خرداد ماه دیگر آغاز خواهد شد، بیش از پیش قوت گرفت.

نظر این پزشك در حالی عنوان شد كه شب گذشته در جریان دیدار منجر به برد یك بر صفر آ.ث‌میلان مقابل كیه‌وو در رقابت‌های كالچو،‌ بكام دچار مصدومیت از ناحیه تاندون آشیل شد.

پس از بازی لئوناردو، سرمربی برزیلی میلان در كنفرانس مطبوعاتی مصدومیت شاگردش را حاد توصیف كرد، ولی نظر قطعی را منوط به معاینات تخصصی كادر پزشكی تیمش موكول كرد.

بكام 34 ساله كه بازیكن تحت قرارداد با تیم آمریكایی لوس‌آنجلس‌گالاكسی است، اكنون بصورت یار قرضی در اختیار روسونری‌ها است. وی كه پیش‌تر حضور در منچستریونایتدانگلیس و رئال‌مادرید اسپانیا را تجربه كرده، به این امید راهی میلان شد تا با استمرار در بازی و درخشش، همراه تیم كشورش راهی جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی شود.

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری