تبیان، دستیار زندگی
به بهانه چهل سالگی قیصر؛ نمایش بهروز وثوقی و بهمن مفید در تلویزیون چند روز قبل در جشنواره فیلم تصویر سال فیلم مستند قیصر چهل سال بعد در خانه هنرمندان به نمایش در آمد . شفاف ـ محمد تاجیک : صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران به بهانه نمایش فیلمی مستند درب
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نمایش بهروز وثوقی در تلویزیون

نمایش بهروز وثوقی در تلویزیون

به بهانه چهل سالگی قیصر؛

چند روز قبل در جشنواره فیلم تصویر سال فیلم مستند " قیصر چهل سال بعد " در خانه هنرمندان به نمایش در آمد .

شفاف ـ محمد تاجیک : صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران به بهانه نمایش فیلمی مستند درباره فیلم قیصر به کار گردانی مسعود نجفی و برگزاری جشن چهل سالگی قیصر در خانه هنرمندان ،بخشهایی از فیلم قیصر که در آن بازیگرانی چون بهروز وثوقی و بهمن مفید حضور داشته اند را از شبکه جام جم دو و جام جم سه پخش کرده است .

چند روز قبل در جشنواره فیلم تصویر سال فیلم مستند پر مخاطب " قیصر چهل سال بعد " به کار گردانی مسعود نجفی در خانه هنرمندان به نمایش در آمد و مراسم بزرگداشت این فیلم با حضور تعدادی از منتقدان وبهمن مفید بازیگر فیلم برگزار شد.

نمایش بهروز وثوقی در تلویزیون

نمایش بخشهایی از فیلم قیصر که در آن بهروز وثوقی و بهمن مفید حضور داشته اند در شبکه جهانی جام جم از آن سو دارای اهمیت است که همواره تلویزیون ایران حساسیت ویژه ای برروی نمایش فیلمهایی که بازیگران قبل از انقلاب در آن بازی کرده اند داشته است .

مدتها قبل رضا کیانیان بازیگر مشهور سینمای ایران با حضور در برنامه دوقدم مانده به صبح به اظهار نظر درباره بازیگرانی چون بهروز وثوقی پرداخته بود که همین اظهار ظر باعث قطع ناگهانی سخنان کیانیان شد .

لازم به ذکر است شبکه چهارم سیما اندکی قبل به مناسبت چهلمین سالگرد ساخت فیلم "گاو" مستندی تولید و پخش نمود.هم اکنون نیز این شبکه درحال تولید مستندی بدین مناسبت می باشدکه به زودی به نمایش درخواهد آمد.

تنظیم برای تبیان : مسعود عجمی