تبیان، دستیار زندگی
اولادى و كاویانپور در فهرست برانكو با توجه به غیبت اغلب ستارگان تیم ملى براى حضور در اردوى انگلیس و بازى با ژاپن برانكو نفرات جدیدى را به تیم دعوت خواهد كرد.از یك منبع موثق مطلع شدیم كه مهرداد اولادى و حامد كاویانپور جزو نفر...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

براى اردوى انگلیس و بازى با ژاپن

اولادى و كاویانپور در فهرست برانكو


با توجه به غیبت اغلب ستارگان تیم ملى براى حضور در اردوى انگلیس و بازى با ژاپن برانكو نفرات جدیدى را به تیم دعوت خواهد كرد.از یك منبع موثق مطلع شدیم كه مهرداد اولادى و حامد كاویانپور جزو نفرات مورد نظر برانكو براى این مقطع هستند. دعوت از كاویانپور مطمئناً انتقادات بسیارى را به همراه خواهد داشت.

كاویانپور: شاید براى بازى ژاپن دعوت شوم

هنوز هم تمرین مى كند به این امید كه فدراسیون فوتبال با ثبت قرار دادش موافقت كند اما به نظر مى آید كه شماره ده پرسپولیس باید قید جام حذفى را هم بزند. حامد كاویانپور چهار ماه است كه در تمرینات پرسپولیس مى درخشد اما حق بازى كردن در رقابت هاى رسمى را ندارد. حالا او از تكاپوى مسؤولان پرسپولیس براى دریافت مجوز بازى كردنش در جام حذفى هم تقریباً ناامید شده است. خودش مى گوید: با این وضعیت بعید مى دانم كه مشكل حل شود. یعنى اینكه فدراسیون فوتبال طبق قوانین چنین تصمیمى گرفته و من چاره یى ندارم كه قید این فصل را به طور كامل بزنم و منتظر شروع فصل بعدى رقابت هاى لیگ برتر و جام حذفى باشم!

كاویانپور وضعیت خودش را اینگونه توصیف مى كند: مدت ها است كه در تمرینات پرسپولیس به طور مستمر شركت مى كند. من فقط در یك مقطع و بعد از مخالفت فدراسیون فوتبال با ثبت قراردادم در تمرینات تیم شركت نكردم كه ظاهراً این موضوع به ضررم تمام شد چون آقاى برانكو بعداً اعلام كردند كه از وضعیت من خبر ندارند ولى قبلاً از طریق آقاى سوبل از میزان آمادگى ام با خبر بوده اند.

هافبك میانى پرسپولیس درباره احتمال دعوت شدنش به اردوى تیم ملى در انگلیس و بازى با ژاپن گفت: به اعتقاد خودم برانكو ایوانكوویچ با در نظر گرفتن شرایط حساسى كه تیم ملى داشت فرصت مناسبى براى دعوت از من پیدا نكرد اما این احتمال وجود دارد كه براى بازى تشریفاتى با ژاپن و اردوى انگلیس به تیم ملى دعوت شوم.

كاویانپور در پاسخ به این سؤال كه آیا وعده و وعیدى از مسؤولان فدراسیون فوتبال دریافت كرده یا خیر گفت: نه. صحبت خاصى نبوده. دعوت یا عدم دعوت من و هر بازیكن دیگرى بستگى به نظر شخصى آقاى برانكو دارد ولى من امیدوارم كه سرمربى تیم ملى این بار تصمیم دیگرى بگیرد تا من شانس بروز توانایى هایم در اردوى تیم ملى را داشته باشم. من همیشه گفته ام كه در تمرینات تیم ملى مصدوم شدم و حالا با شرایطى كه به وجود آمده مى توانم این انتظار را داشته باشم كه فرصت حضور مجدد در تمرینات تیم ملى را دریافت كنم.

كاویانپور درباره تمدید قرارداد با پرسپولیس هم مى گوید: هنوز چیزى مشخص نیست. فعلاً منتظرم تا بازیهاى باقیمانده پرسپولیس در لیگ و جام حذفى تمام شود و بعد از آن باید با بررسى همه جوانب تصمیم بگیریم. البته در حال حاضر پیشنهادى ندارم و فكر مى كنم صحبت كردن در این باره خیلى زود باشد!