تبیان، دستیار زندگی
مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان زهک در استان سیستان و بلوچستان با استفاده از رایانه، شیوه‌ای نوین را برای اجرای قصه‌گویی به کار بستند. به گزارش روابط عمومی کانون، در این روش
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آی قصه قصه قصه!

آی قصه قصه قصه

قصه‌گویی مربیان کانون زهک با استفاده از تصاویر رایانه‌ای کتاب

مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان زهک در استان سیستان و بلوچستان با استفاده از رایانه، شیوه‌ای نوین را برای اجرای قصه‌گویی به کار بستند.

به گزارش روابط عمومی کانون، در این روش ابتدا تصاویر کتاب قصه‌ی مورد نظر اسکن شده و سپس تصاویر در قالب نرم افزار power point   در کامپیوتر دوم مرکز وارد می‌شود تا در کارگاه‌های قصه گویی مورد استفاده قرار گیرد.

آی قصه قصه قصه

این روش قصه گویی برای کودکان در شهر زهک با استقبال بی‌سابقه‌ی بچه‌ها روبرو شده است .

پیش از این مربیان این مرکز در دهه فجر امسال تمامی کتاب‌های مرکز با مضمون انقلاب را با استفاده از برنامه  slide  show به بازدید کنندگان از نمایشگاه دهه فجر و اعضای کانون پرورش فکری معرفی کردند.

به گفته فهیمه مهردل مسوول مرکز، قرار است در سال آینده با استفاده از رایانه و نرم افزار   power point به شیوه ای نو تصاویر کتاب‌های دیگری از قفسه‌های این کتابخانه بر روی رایانه ذخیره و برای کودکان و نوجوانان زهکی تحت عنوان فعالیت قصه‌گویی بازگو شود.

این طرح با هدف استفاده‌ی بهینه از امکانات موجود درمرکز و هم‌گامی با فن‌آوری الکترونیکی  و ترغیب اعضا به کتاب و کتاب‌خوانی با همکاری مهرناز شهرکی مربی کانون اجرا می‌شود

کودک و نوجوان

مطالب مرتبط

دارا و سارا ویزای سوئد را گرفتند

ایرانیان برنده مسابقه نقاشی طرابلس

فقط راهنمایی کنید

صد متر نقاشی

بازدید از نمایشگاه کتاب کودک

مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.