سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دبیرخانه چهاردهمین دوره پایان‌نامه سال دانشجویی و دهمین دوره پژوهش برتر دانشجویی از تمدید مهلت ارسال آثار تا 20 فروردین ماه 89 خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تمدید ارسال آثار به جشنواره پايان‌نامه دانشجويي
جشنواره دانشجوئی

دبيرخانه چهاردهمین دوره پايان‌نامه سال دانشجويي و دهمین دوره پژوهش برتر دانشجويي از تمديد مهلت ارسال آثار تا 20 فروردين ماه 89 خبر داد.

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، جشنواره انتخاب برترين پايان‌نامه دانشجويي هر سال با هدف ترغيب و تشويق دانشجويان به پژوهش و تحقيق و گسترش روحيه علم‌پروري در دانشگاه‌هاي كشور برگزار مي‌شود.

اين جشنواره در سه بخش اصلي، جنبي و ويژه برگزار مي‌شود كه در بخش اصلي پايان‌نامه‌هاي فارغ‌التحصيلان دوره‌هاي كارشناسي ارشد و دكتراي دانشگاه‌ها، همچنين حوزه‌هاي علميه كشور در گروه‌هاي فني و مهندسي، پزشكي و دامپزشكي، معماري و هنر، علوم انساني و اجتماعي، كشاورزي و منابع طبيعي، علوم پايه و علوم ديني(جایزه علامه شیخ بهایی) مورد ارزيابي قرار خواهد گرفت.

در بخش ويژه جشنواره، پايان‌نامه‌ها و تحقيقات با موضوعات كارآفريني و اشتغال، اصلاح الگوی مصرف و در بخش جنبي تمامي پژوهش‌ها و تحقيقات در شش گروه اصلي در تمامي مقاطع پذيرفته مي‌شود.

علاقه‌مندان براي شركت در اين جشنواره بايد پايان‌نامه‌هاي خود را به نشاني دبيرخانه واقع در تهران، خيابان انقلاب اسلامي، خيابان فخررازي، خيابان شهداي ژاندارمري، شماره 72 و كدپستي: 1163-13145 ارسال كنند.

چهاردهمين دوره جشنواره علمي‌ و فرهنگي پايان‌نامه‌ سال دانشجويي و پژوهش برتر دانشجويي از سوي سازمان انتشارات جهاددانشگاهي و با همكاري سازمان ملي جوانان، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه‌ها، سازمان همياري اشتغال فارغ‌التحصيلان دانشگاه‌ها، دانشگاه آزاد اسلامی و دانشکده خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار مي‌شود.

زمان برگزاري چهاردهمين جشنواره پايان‌نامه‌هاي ‌دانشجويي نيز خرداد ماه سال آينده همزمان با هفته پژوهش اعلام شده است.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین