تبیان، دستیار زندگی
رارداد دارد ناصر نوآموز: هیچ اتفاقی باعث قطع همكاری برانكو با فدراسیون نمی‌شود نایب رییس فدراسیون فوتبال، گفت: هیچ اتفاقی تا پایان جام جهانی و قرارداد برانكو نمی‌تواند مانع ادامه‌ی همكاری فدراسیون با او شود. ناصر نوآموز در گف...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برانكو تا سه ماه پس از جام جهانی قرارداد دارد

ناصر نوآموز:
هیچ اتفاقی باعث قطع همكاری برانكو با فدراسیون نمی‌شود


نایب رییس فدراسیون فوتبال، گفت: هیچ اتفاقی تا پایان جام جهانی و قرارداد برانكو نمی‌تواند مانع ادامه‌ی همكاری فدراسیون با او شود.

ناصر نوآموز در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار كرد: ایوانكوویچ، مربی بوده كه فدراسیون فوتبال به طور كامل از وی رضایت داشته و ما به طور كامل از عملكرد او در تیم ملی راضی هستیم.

وی در مورد وضعیت قرارداد برانكو با فدراسیون فوتبال، گفت: او با قراردادی دو ساله كه تا سه ماه پس از جام جهانی اعتبار دارد با تیم ملی و فدراسیون دامه مسیر داده و همكاری خواهد كرد و در این راه هیچ عامل و اتفاقی نمی‌تواند مانع تداوم همكاری ما با او شود.

نوآموز با رد شایعه مطرح شدن نام افراد دیگر برای سرمربیگری تیم ملی ایران، تصریح كرد: دلیلی برای طرح چنین صحبت هایی وجود ندارد. او عملكرد قابل قبولی داشته و هیچ گونه بحثی در فدراسیون فوتبال درباره‌ی این مسایل مطرح نیست.

وی افزود: بی‌تردید او تا سه ماه پس از پایان جام جهانی تیم ملی را هدایت خواهد كرد و احتمال این كه بعد از جام جهانی نیز قرارداد برانكو با فدراسیون تمدید شود وجود دارد.

 کنفرانس مطبوعاتی برانکو 

 گفتگو با برانکو پس از بازی با بحرین