سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ل ایران جاودانه شد علاقه دارم به كارم در فولاد ادامه دهم تیم فوتبال خوزستان یك هفته پیش از پایان رقابت‌های لیگ برتر توانست به مقام قهرمانی چهارمین دوره‌ی لیگ برتر دست یابد. به گزارش ایسنا، پس از این قهرمانی بازیكنان و مربیان ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ملادن فرانچیچ:

نام فولاد در فوتبال ایران جاودانه شد
علاقه دارم به كارم در فولاد ادامه دهم


تیم فوتبال خوزستان یك هفته پیش از پایان رقابت‌های لیگ برتر توانست به مقام قهرمانی چهارمین دوره‌ی لیگ برتر دست یابد.

به گزارش ایسنا، پس از این قهرمانی بازیكنان و مربیان این تیم در ورزشگاه عضدی رشت در میان سكوت تماشاگران این شهر جشن قهرمانی برپا كردند و با پرچم این تیم دور افتخار زدند و نماز شكر به جای آوردند.

بی‌شك در این میان یكی از عوامل اصلی قهرمانی فولاد خوزستان، ملادن فرانچیچ سرمربی این تیم بود كه با راهنمایی و هدایت و تزریق روحیه‌ی آرام خود به بازیكنان جوان، نقش مهمی را در قهرمانی فولاد ایفا كرد.

فرانچیچ پس از كسب قهرمانی فولاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا ضمن تبریك كسب این مقام به هواداران این تیم، گفت: این پیروزی را به طرفداران خوزستان كه همیشه یار و یاور ما بودند تبریك می‌گویم و قهرمانی فولاد را به آنها هدیه می‌كنم. آنها ركن اصلی قهرمانی ما در لیگ برتر بودند و من به عنوان نماینده تمام فولادی‌ها از آنها متشكرم.

وی درباره‌ی عوامل قهرمانی تیم فولاد در لیگ برتر، اظهار داشت: بیشترین سهم را در این پیروزی هیات مدیره، كادر پشتیبانی و بازیكنان داشتند. آنها كه با كار شبانه‌روزی خود نام فولاد را در لیگ برتر ایران جاودانه كردند.

فرانچیچ با بیان این كه اگر حمایت هیات مدیره و مدیریت تیم نبود بی‌تردید این مهم انجام نمی‌شد، افزود: آنها بسیار حرفه‌ای عمل كردند و در تمام زمان‌ها همراه كادر فنی بودند.

وی ادامه داد: تشكیلات بسیار منسجمی در باشگاه فولاد وجود دارد كه بازیكنان و كادر فنی در آن نهایت آرامش را دارند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد درباره‌ی وضعیت قراردادش با این تیم، گفت: قرارداد من با فولاد به پایان رسیده اما همه چیز بستگی به تصمیم‌گیری مسولان هیات مدیره دارد. شكی نیست كه هر مربی دوست دارد با تیم قهرمان ادامه‌ی همكاری بدهد اما در چند روز آینده وضعیت من مشخص خواهد شد.

فرانچیچ در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود با ایسنا درباره‌ی دیدار برابر پگاه گیلان،‌اظهار كرد: تمام فشار خود را در نیمه‌ی اول به پگاه وارد كردیم و وقتی توانستیم دو گل را در نیمه‌ی اول به ثمر برسانیم در نیمه‌ی دوم بازی را كنترل كردیم و موفق شدیم آن طور كه می‌خواستیم بازی را اداره كنیم.

 گفتگو با ستاره فولاد (مبعلی) 

 فولاد خوزستان قهرمان چهارمین دوره لیگ برتر 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین