تبیان، دستیار زندگی
»: رییس جمهور آینده قول‌های خود را عملی كند علی دایی یكی از بهترین فوتبالیست‌های كشور است علی پروین در برنامه‌ «دوستانه» ابراز امیدواری كرد كه انتخابات ریاست جمهوری هرچه زودتر به پایان برسد چرا كه تمام كاسبی‌ها در این روزها ت...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

علی پروین در برنامه تلویزیونی«دوستانه»:

رییس جمهور آینده قول‌های خود را عملی كند
علی دایی یكی از بهترین فوتبالیست‌های كشور است


علی پروین در برنامه‌ «دوستانه» ابراز امیدواری كرد كه انتخابات ریاست جمهوری هرچه زودتر به پایان برسد چرا كه تمام كاسبی‌ها در این روزها تعطیل است!

‌مربی اسبق تیم ملی ایران كه به گفته‌ی خودش دستی نیز در كاسبی دارد، همچنین خاطرنشان كرد: امیدوارم رییس جمهور آینده فرد با لیاقتی باشد كه به تواند برای این مردم كاری انجام دهد.

وی ادامه داد: در حال حاضر هر 8 كاندیدای ریاست جمهوری، سخنرانی می‌كنند و قول‌های بسیاری به مردم می‌دهند. امیدوارم هر كدام از این‌ها انتخاب شدند به تمام حرف‌هایی كه می‌زنند، عمل كنند.

پروین در پاسخ به سوالی درباره‌ی عدم مصاحبه با خبرنگاران پس از پایان هر مسابقه، گفت: در استادیوم آزادی جایگاهی برای مصاحبه مربیان پس از بازی وجود دارد. اما به محض ورود به راهروی استادیوم آزادی با 10 دوربین رو به رو می‌شوم كه هر كدام متعلق به یك شبكه است.

مدیر فنی تیم پیروزی در ادامه افزود: وقتی می‌بازیم، تمام فكرم متوجه مردم و تماشاگرانی است كه از صبح در استادیوم می‌نشینند، اما خبرنگاران شرایط ما را درك نمی‌كنند. حداقل اجازه بدهند ما به رختكن برویم و بعد از آن كه كمی آرام شدیم، سوالاتشان را شروع كنند. در آن شرایط هیچ كس صحبت نخواهد كرد. در مواقعی كه می‌بریم نیز وضعیت به همین منوال است، منتها كمی خوشحال‌تریم.

كاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص شركت در مراسم عروسی علی دایی، اظهار كرد: وقتی آقای دایی كارت فرستادند با وجود این كه در بازی با سپاهان باخته و قهرمانی را از دست داده بودیم، وظیفه خود دانستم كه در این مراسم شركت كنم.

ضمن این كه رفتن به آن جا باعث شد كه كمی حرف و سخن‌ها بخوابد و بدانند من آقای دایی را دوست دارم.

وی در پایان علی دایی را یكی از بهترین فوتبالیست‌های كشور دانست و افزود: آقای دایی شاگرد من هستند و تمام عنوان‌های دنیا را كسب كرده است ما به او افتخار می‌كنیم.

 مدیرآینده وضعیت پروین را مشخص می کند 

 نیمروزی بغض آلود با علی پروین 

 مصاحبه خواندنی با علی پروین