تبیان، دستیار زندگی
آزادی از ساعت 14 به بعد گشوده خواهد شد جشن صعود داریم؛ تماشاگران بدون عجله ورزشگاه را ترك كنند مدیركل حراست سازمان تربیت بدنی همچون گفت و گوی پیشین خود اعلام كرد كه درب‌های ورودی ورزشگاه آزادی از ساعت 14 به بعد به روی هوادار...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

محمدپور:

درب‌های ورزشگاه آزادی از ساعت 14 به بعد گشوده خواهد شد
جشن صعود داریم؛ تماشاگران بدون عجله ورزشگاه را ترك كنند

مدیركل حراست سازمان تربیت بدنی همچون گفت و گوی پیشین خود اعلام كرد كه درب‌های ورودی ورزشگاه آزادی از ساعت 14 به بعد به روی هواداران تیم ملی فوتبال گشوده خواهد شد.

محمد محمدپور اظهار كرد: بر اساس مصوبه‌ی شورای تامین استان تهران، درب‌های ورودی ورزشگاه آزادی از ساعت 14 به روی علاقه‌مندان گشوده خواهد شد و از تماشاگران می‌خواهیم كه زودتر از زمان اعلام شده به سمت ورزشگاه حركت نكنند.

وی افزود: تماشاگرانی كه موفق به تهیه‌ی بلیت شده‌اند با حفظ آرامش و خیالی آسوده از ساعت 14 به سمت ورزشگاه عزیمت كرده و در جایگاه مستقر شوند.

محمدپور در پاسخ به این سوال كه آیا تمامی تماشاگران و كسانی كه بلیت VIP و درجه یك در اختیار دارند باید از ورودی شرقی به ورزشگاه بیایند، گفت: این چنین نیست بلكه با توجه به درجه و رنگ بلیت تماشاگران از دو ورودی شرقی و غربی وارد ورزشگاه خواهند شد.

وی افزود: از مردم عزیزمان درخواست داریم كه با همكاری و هماهنگی خود روز خوبی را برای كشور رقم بزنند و امیدواریم پیروزی تیم ملی با حمایت خوب تماشاگران همراه باشد.

محمدپور درباره‌ی تمهیدات انجام گرفته برای خروج تماشاگران پس از پایان بازی گفت: فدراسیون فوتبال پس از این دیدار برنامه‌ی خاصی را در نظر گرفته است كه این برنامه با توجه به پیروزی تیم ملی كشورمان و صعود به جام جهانی می‌تواند بسیار جالب باشد اما برای ماندن تماشاگران هیچ اجباری نیست ولی از آنها می‌خواهیم كه بدون عجله ورزشگاه را ترك كنند؛ چرا كه با توجه به هماهنگی‌های انجام گرفته، شركت واحد تعداد كافی اتوبوس و مینی‌بوس برای جابه‌جایی تماشاگران در نظر گرفته است.

 محل های فروش بلیت بازی ایران و بحرین 

 حاشیه‌هاى‌ دیدار ایران و کره‌شمالى‌ 

 ظرفیت استادیوم آزادی 80هزار نفر است 

 ابتكار حراست سازمان تربیت بدنی