سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
و ایتالیا؛ کاپیتان تیم ملی فوتسال به تیم استقلال می پیوندد کاپیتان تیم ملی فوتسال کشورمان و عضو باشگاه لاتزیو ایتالیااز احتمال بازگشت به لیگ فوتسال ایران خبر داد. به گزارش خبرنگار"مهر" محمدرضا حیدریان ضمن تایید این خبرگفت : ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

درصورت فراهم نشدن شرایط انتقال به تیم لاتزیو ایتالیا؛

کاپیتان تیم ملی فوتسال به تیم استقلال می پیوندد


کاپیتان تیم ملی فوتسال کشورمان و عضو باشگاه لاتزیو ایتالیااز احتمال بازگشت به لیگ فوتسال ایران خبر داد.

به گزارش خبرنگار"مهر" محمدرضا حیدریان ضمن تایید این خبرگفت : در حال حاضر من با باشگاه لاتزیو ایتالیا قرار داد داخلی امضاء کردم و مسئولان این باشگاه درتلاش هستند تا مقدمات اقامت دو ساله ام را در این کشور فراهم کنند.

حیدریان اضافه کرد : پیش از این از ویزای دانشجویی برای اقامت در ایتالیا استفاده می کردم و با پایان یافتن ویزای تحصیلی برای اقامت در این کشور به ویزای اقامتی تازه ای نیاز دارم .

وی تصریح کرد : امیدوارم این مشکل من از سوی مسئولان باشگاه لاتزیو حل شود چرا که درغیر اینصورت ناگزیرم در لیگ فوتسال ایران به میدان بروم .

حیدریان خاطرنشان کرد : لیگ فوتسال ایران از سه ماه دیگر آغاز می شود و قصد دارم در فاصله ای که تا این مسابقات فرصت باقی است در یکی از تیم های داخلی حضور یابم .

کاپیتان تیم ملی فوتسال کشورمان در مورد پیشنهادات داخلی برای بازی در لیگ ایران گفت : تاکنون تیم هایی نظیر تام ایرانخودرو ، شن سای ساوه و یکی دو تیم دیگر پیشنهاداتی را مطرح کردند که در حال بررسی شرایط آنها هستم ضمن اینکه مسئولان باشگاه استقلال نیز پیشنهاد بازی در این تیم را مطرح کردند که با توجه به اینکه پیش از این سابقه حضور در این تیم را داشتم بی میل نیستم تا در این باشگاه حضور پیدا کنم .

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین