سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
گرد همایی مدیران کل استانهای سازمان تبلیغات اسلامی در سراسر کشور صبح امروز با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید مهدی خاموشی ریاست سازمان تبلیغات اسلامی در محل موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان آغاز شد . در این گردهمایی ا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گرد همایی مدیران کل استانهای سازمان تبلیغات اسلامی در موسسه تبیان

گرد همایی مدیران کل استانهای سازمان تبلیغات اسلامی در سراسر کشور صبح امروز با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید مهدی خاموشی ریاست سازمان تبلیغات اسلامی در محل موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان آغاز شد .

در این گردهمایی ابتدا دکتر خاموشی رئیس سازمان با تشریح اهداف و اهمیت تولید محتوا و گسترش شبکه های اطلاع رسانی در مراکز استانی ، استانها را به راه اندازی و تقویت اینترانت تشویق و ترغیب کرد و خواستار توسعه کیفی و کمی هر روز بخش تبلیغات سنتی و مدرن در سازمان شد .

سپس معاونین و مدیران موسسه فرهنگی واطلاع رسانی تبیان به تشریح اهداف و برنامه ها و عملکرد تبیان در قسمتهای نرم افزارهای چند رسانه ای ، شبکه و اینترنت ، تاسیس مرکز داده های اینترنتی (IDC) ، اطلاع رسانی و سایت پرداختند . در قسمتی دیگر از این جلسه دکتر علیرضا طالب پور مدیر عامل موسسه تبیان با بیان عملکرد و نقش تبیان و اهداف کلان آن که در سه محور شبکه ملی ، محتوای ملی و کاربرملی می باشد توضیحاتی را ارائه کرد و در خصوص برنامه های تبیان در استانها به سوالات حاضرین پاسخ گفت .

درادامه این برنامه که تا بعد از ظهر ادامه داشت مدیران کل استانها از نزدیک با قسمتهای مختلف موسسه تبیان شامل معاونت اطلاع رسانی و سایت ، فنی ، معاونت شبکه و اینترنت ، پژوهش ، معاونت نرم افزار های چند رسانه ای ( مالتی مدیا ) آشنا شدند و از این بخشها بازدید کردند .

روابط عمومی تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین