سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
روه با حال! فقط لازم است این روزها سرى به اردوى تیم ملى بزنید تا حال و هوایى عوض كنید. در آستانه بازى حساس با كره شمالى و بحرین به قول یكى از طرفداران جو باحالى بر اردوى ایران حاكم است. هر كس را مى بینى خنده بر لب دارد و اثرى...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اطلاعات پشت پرده از اردوى ملى پوشان!

این گروه با حال!


فقط لازم است این روزها سرى به اردوى تیم ملى بزنید تا حال و هوایى عوض كنید. در آستانه بازى حساس با كره شمالى و بحرین به قول یكى از طرفداران جو باحالى بر اردوى ایران حاكم است. هر كس را مى بینى خنده بر لب دارد و اثرى از ناراحتى در چهره ها دیده نمى شود. حتى ابراهیم میرزاپور كه همیشه چهره یى اخمو دارد تحت تأثیر قرار گرفته و بعضى وقت ها به خود زحمت مى دهد و مى خندد! البته به قول یكى از لژیونرها همنشینى با حسین كعبى، میرزاپور را كمى تكان داده چون مى گویند حسین كعبى یكى از شلوغ ترین بازیكنان است. هستند كسانى كه در اردوى تیم ملى از دست این بازیكن شب و روز ندارند، مثل همین میرزاپور كه با او در یك اتاق افتاده. این اتاق از معدود اتاق هاى طبقه چهارم هتل استقلال است كه هر وقت از جلوى آن رد شوى، صداى خنده هاى حسین كعبى و اعتراض هاى ابراهیم میرزاپور شنیده مى شود!

در یكى از اتاق هاى این طبقه هم كلاس زبان آلمانى- فارسى یا فارسى- آلمانى برگزار مى شود.محرم نویدكیا و فریدون زندى تنها شاگردان این كلاس هستند چون فریدون مى خواهد فارسى یاد بگیرد و محرم هم در كف زبان آلمانى است و هر دو معلم هم شده اند.

البته بعضى وقت ها صداى داد و فریاد هم از این اتاق بیرون مى آید چون به قول یك نفر هر دوى آنها آخر «IQ» هستند!

از این اتاق كه رد شوید مى رسید به جایى كه از آن فقط صداى نایلكس كیك شنیده مى شود! آمار بگیرید، علوى و ایمان مبعلى دو شكموى این اتاق هستند. حسین طالب لو رییس كل اتاق تنقلات مى گوید سیدمحمدى علوى روزى چند كارتون كیك به اتاقش مى برد. این خبر از سوى حسین كعبى و چند ملى پوش دیگر هم تأیید مى شود اما این تنها بخشى از برخوردهاى علوى است. مى گویند او قبل از شام ابتدا یك دیس میوه مى خورد بعد به استقبال چند پرس جوجه كباب یا كباب بره و دیگر غذاها (!) مى رود!

چایخور اردوى تیم ملى هم در چند روز گذشته شناسایى شده. قبلاً ركورد چاى خوردن دست كاملى و بچه هاى دیگر بود اما حضور رسول خطیبى بازار چایخور هاى دیگر را كساد كرده. به گفته طالب لو او روزى یك سماور خانواده! چاى مى خورد و همه را تشنه مى گذارد. با این حال هنوز كاملى و چند نفر دیگر دنبال ركوردشكنى هستند. از آن طرف هم ركورد «كافى» خوران دست بازیكنى به نام فریدون زندى است.

او در روز نزدیك به 10 لیوان قهوه و نسكافه مى خورد كه به عقیده كارشناسان هر لیوان اندازه 3 لیوان آن چاى اثر دارد. طالب لو، تداركات تیم ملى مى گوید: «فرى از كافى هاى ما اینقدر خوشش آمده كه گفته یك بسته برایش بخرم ببرد آلمان.»

در اردوى تیم ملى كسانى هم هستند كه زیاد در جریان این جور چیزها قرار نمى گیرند چون بیشتر خوابند، مثل برهانى. البته در مخالفت با این عده، كسانى دیگر قرار دارند كه خواب ندارند. مثل على كریمى و رضا عنایتى. مى گویند این دو 24 ساعته در راهروهاى طبقه چهارم پرسه مى زنند و همه را اذیت مى كنند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین