وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ی‌كند خاتمی بازی با بحرین را در استادیوم آزادی تماشا خواهد كرد حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی، رییس جمهور روز چهارشنبه هفته‌ی جاری از اردوی تیم ملی فوتبال بازدید می‌كند. عیسی اسحاقی مشاور و سخنگوی سازمان تربیت بدنی ضمن...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رییس جمهور از اردوی تیم ملی فوتبال بازدید می‌كند

خاتمی بازی با بحرین را در استادیوم آزادی تماشا خواهد كرد


حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی، رییس جمهور روز چهارشنبه هفته‌ی جاری از اردوی تیم ملی فوتبال بازدید می‌كند.

عیسی اسحاقی مشاور و سخنگوی سازمان تربیت بدنی ضمن اعلام این خبر اظهار كرد: طی هماهنگی‌های انجام شده رییس جمهور روز چهارشنبه و پیش از دیدار ایران مقابل كره‌ی شمالی با بازدید از اردوی تیم ملی با ملی‌پوشان دیدار و گفت‌وگو خواهد كرد.

سخنگوی سازمان تربیت بدنی افزود: رییس جمهور در روز دیدار ایران مقابل بحرین نیز در استادیوم آزادی حاضر خواهد شد.

وی ادامه داد: خاتمی همواره حامی ورزش و ورزشكاران بوده و روز هجدهم خردادماه در ورزشگاه آزادی حاضر می‌شود و از نزدیك دیدار ایران و بحرین را در ورزشگاه زیبای آزادی كه پس از سی و دو سال بازسازی شد، دیدن می‌كند. ما امیدواریم كه برای اولین بار با اقتدار به جام جهانی صعود خواهیم كرد.

مشاور مهرعلیزاده گفت: در دوره‌ی خاتمی به ورزش توجه ویژه‌ای شد. در دوره‌ی چهار ساله‌ی دوم ایشان دوره‌ی كم نظیری در ورزش بود كه نگاه علمی بر ورزش حاكم شد. در این دوره جوایز پنجاه تا صد میلیون تومانی به قهرمانان المپیك پرداخت شد و علاوه بر بیمه‌ی ورزشكاران و خانواده‌ی آنها مستمری ماهیانه بین صد تا هفتصد هزار تومان به قهرمانان المپیك و پارالمپیك و جهانی پرداخت شد.

وی تصریح كرد: طی سه سال اخیر بیش از چهار هزار مدال طلا، نقره و برنز در مسابقات جهانی، آسیایی، المپیك و بین‌المللی از سوی ورزشكاران كسب شد كه نسبت به دوره‌ی مشابه دوره‌ی قبل بیش از پنجاه درصد افزایش یافته است.

اسحاقی تاكید كرد: بودجه‌ی ورزش در سال 84 نسبت به سال 80 چهار برابر افزایش یافته كه به دلیل حاكم كردن نگاه برنامه‌آی در ورزش است.

اسحاقی همچنین گفت: در این دوره توجه ویژه‌ای به ورزش بانوان شد و روسای انجمن‌ها به نایب رییسی فدراسیون‌ها ارتقا و اولین سرپرست زن منصوب شد. این درحالی است كه تعداد مدال‌های كسب شده طی سه سال اخیر بانوان چهار برابر تعداد مدال‌های ده سال قبل از آن است.

سخنگوی سازمان تربیت بدنی افزود: خوشحالیم كه امروز پس از حدود سه و نیم سال از حكم رییس جمهوری كه ورزش ایران را بیمار ذكر كرده بودند با تدوین طرح جامع ورزش و حاكم كردن نگاه علمی نسخه‌ای برای ورزش بیمار نوشته شده است.

اسحاقی همچنین در پاسخ به خبرنگار ایسنا در رابطه با آخرین اقدامات سهامی عام شدن موسسه‌ی فرهنگی ورزشی پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس مراحل قیمت‌گذاری را طی می‌كند و پس از تایید قیمت اولیه از سوی كارشناسان و تایید سازمان خصوصی سازی از طریق این سازمان سهام باشگاه پرسپولیس به مزایده گذاشته می‌شود و پس از آن وارد بورس خواهد شد. امیدواریم با این كار و پس از وارد بورس شدن مشكل مالی این باشگاه محبوب و مردمی برای همیشه مرتفع شود.

منبع:ایسنا

 رییس جمهور در جمع المپیكی ها 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین